Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Grafikusok - milyen a munkátok...

Grafikusok - milyen a munkátok, a munkahelyetek?

Figyelt kérdés

Grafikusnak tanulok, de nagyon elbizonytalanodtam abban, hogy tényleg ezt szeretném-e. Nem tudom, tényleg illik-e hozzám.

Ugye mivel tanulok, jelenleg kis dolgokat csinálok, egyedül. Azt hittem, szeretek egyedül dolgozni, de rájöttem hogy annyira mégsem.


Szóval ha nem bánjátok, szeretnék egy-két dolgot kérdezni.

Milyen területen dolgoztok, és mit?

Csapatban dolgoztok, vagy egyedül? Ha csapatban, hogy megy a munkamegosztás?

Milyenek a munkatársaitok, milyen a légkör? Milyen maga a munkahely?

Milyen a keresetetek, hogy tudtok belőle megélni? (Nem, nem számokat várok -bár azokat is elfogadom-, csak tudni szeretném, mennyire jól lehet megélni grafikusként)

Mit tanultatok, milyen képzésen vettetek részt? Mik voltak a munkakövetelmények a jelenlegi állásotoknál?

Szeretitek a munkátokat?


Nyilván nem kell minden kérdésre válaszolnotok, csak amit szívesen megosztanátok velem, de minél többet írtok, annál többet segítenétek nekem :)

Illetve szívesen várok bármilyen tanácsot, választ!


Előre is köszönöm!



2019. jan. 28. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egyéni vállalkozó vagyok és falfestményeket készítek. Nagyon szeretem a munkámat.
2019. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!