Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig lehet szó nélkül...

Meddig lehet szó nélkül hagyni hogy a műszakvezető mögém áll és percekig figyel engem, vagy a kollégákat?

Figyelt kérdés
Egyet gondol mögém áll és figyel,mint valami fegyőr.Utáljuk egymást,jó néhány kolléganőm is így van vele.
2019. jan. 28. 18:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Én hátrafordulnék és megkérdezném: Valami probléma van?!
2019. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy gondolom azért csinálja, mert más dolga nincs.ezek dologtalan seggvakarók általában, feladatuk a mások csesztegetésében kimerül.
2019. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
4%
Fogd fel úgy, hogy a te mozdulataid hatására valamilyen műszaki újítás irányába mutató gondolatai támadtak/támadnak és ekörül forognak a gondolatai.
2019. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
63%

Ő a műszakvezető, ez a dolga.

Miért kellene ezt szóvátenni.

Szerinted mi a dolga?

Én azt gondolnám, oké, figyelj milyen jól csinálom a dolgomat, ez csak jó lehet nekem.

2019. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Nem sok vizet zavarna.
2019. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Miért akarnád szóvátenni? Az ö munkájának része, hogy a dolgozókat figyeli, ellenörzi a munkavégzést - szóval semmi alapod sincs reklamálni!
2019. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Ez igy szabályos rendben van. Ez a dolga. Ezért kellett volna tanulni kérdezö!
2019. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
6: Az még oké, ha egyszer elsétál, és pár pillanatra odanéz. De ha perceken keresztül hesszel egy helyben, akkor a dolgozók kapásból arra asszociálnak, hogy direkt keres valamit, amibe beleköthet, vagy azt nézi, hogy kit lehetne kirúgni.
2019. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 10 évvel ezelőtt agyon szivatott. Gondolkodtam, hogy dobbantok, de úgy döntöttem legalább magamnak bizonyítom, hogy jobb leszek nála. Most már nekem van egy műszakom, és én velem is előfordul, hogy nézek valakit hogyan melózik. Látom valaki zavarba jön, valaki le se fossa. De akivel a legszigorúbb vagyok és legtöbbet csesztetem az nem más személy, akit arra tanítok, hogy a helyembe lépjen ha én már nem vagyok, elmegyek, kirúgnak, bármi történik velem. Kérdésre válaszolva én szerettem ha néznek, mert volt lehetőségem megmutatni mit tudok, ezáltal tovabblépni, fejlődni. A magam szerényebb módján.
2019. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Engem is idegesítene, ha kinézne magának a felettes és figyelne. Ez amolyan "na nézzük, biztos találok bármi kis apróságot (vagy ha nem, akkor belekötök valamibe) amibe bele lehet kötni és akkor lecsapok"-típusú mentalitás.
2019. jan. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!