Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig lehet szó nélkül...

Meddig lehet szó nélkül hagyni hogy a műszakvezető mögém áll és percekig figyel engem, vagy a kollégákat?

Figyelt kérdés
Egyet gondol mögém áll és figyel,mint valami fegyőr.Utáljuk egymást,jó néhány kolléganőm is így van vele.
2019. jan. 28. 18:00
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Egyik kolléganő kérdezte hogy miért figyeli,talán valamit rosszul csinálok,erre ő azt mondta hogy mindenkit figyel.Tanulni?Nincs több iskolája mint nekem.
2019. jan. 28. 18:28
 12/24 anonim ***** válasza:
59%
#7 ja kva sokat kell ahhoz tanulni, hogy valaki háta mögé állj és percekig figyeld :'D Nobel-díjat nem érdemel?
2019. jan. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Engem zavart. Én gyorsan és pontosan dolgoztam, nem a munkám miatt figyelt. Mint, nőt figyelt. Már nem dolgozom ott és többször kért randit tőlem.
2019. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Az más szitu.Itt nő a nővel szemben áll a dolog,irigység az van nála,meg utálat.
2019. jan. 28. 20:51
 15/24 anonim ***** válasza:
14%

#11, nem neki, neked kellett volna tanulni, hogy ne egy utolsó gyári munkás legyél csak. Az utálatot pedig nyilván kiérdemelted valamivel...


Ahogy előttem is írták, a műszakvezető feladata, hogy szemmel tartsa az alá beosztottakat. Amíg nem ér egyértelmű kár azért, mert jogtalanul bánik veled (tényleg úgy, nem csak a hiszti megy) akkor szólhatsz. Addig pedig legjobb tudásod szerint végezd el a munkád

2019. jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
74%
15: Nem csak gyári munkában lehet ilyen. Egy irodai dolgozót is nyilván idegesít, ha a főnök beáll mögé és percekig vizslatja. Vagy az egyik étteremben, ahol mosogatóként dolgoztam, szerencsének éreztem, hogy mi egy eldugottabb részben voltunk, nem annyira szem előtt. A nagyfőnök, amikor bent volt, ugyanis rendszeresen azt csinálta, hogy odaállt a konyhából az étterembe nyíló bejárathoz karbatett kézzel, és jobbra-balra hesszelgetett akár egy teljes óra hosszán keresztül, vagy még tovább. És néha leszólított valakit a pincérek közül, és magyarázott neki, hogy ezt meg azt nem úgy kéne. Bele sem gondolva, hogy egy forgalmas napon, amikor dugig van a hely vendéggel, ez csak extra stresszt szül.
2019. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
63%

#16: Csak az irodában/étteremben nincs műszakvezető, a kérdezőt pedig a műszakvezető zavarja...


#15

2019. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%
17: A beosztás megnevezése totál irreleváns. Az zavarja, hogy valaki felsőbb beáll mögé és hesszelgeti a munkáját. A hozzászólásom lényege, hogy tanult emberként, irodában dolgozva is bekaphatsz egy ilyet.
2019. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%
Akkor az én válaszom azon része is irreleváns, hogy a kérdező utolsó gyári munkás, nevezhetjük utolsó mosogatólánynak, vagy utolsó adminisztrátornak is és kvittek vagyunk
2019. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
63%
19: A lényeg, hogy ha valaki itt ilyen jellegű panaszról ír, nem kell mindjárt egy tanulatlan, bugris, tirpáknak titulálni. Ahogy a gyári melósok között is akadnak normálisak.
2019. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!