Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A volt kollégáimmal miről...

A volt kollégáimmal miről beszéljünk a buszon? Már egy fél éve nem dolgozunk együtt, de szoktunk közösen utazni buszon. Néha reggel, néha délután 4-5 megállót. Hetente kb.3-4 alkalommal futok össze velük, néha 1, néha 2 kollégával,1-1 vezetővel.

Figyelt kérdés

Már tudom, hogy ki melyik busszal jön, néha sakkozok, hogy elkerüljem őket, sajnálatomra, mert nagyon kedvelem őket. Úgy gondolom, hogy ők is engem.

De miről beszéljünk? Már kibeszéltük a munkahelyemet, általános dolgokat, őket nem akarom kérdezni, hgoy azóta mi van a munkahelyen Marikával, Pistikével? Nyilván érdekel, mert hiányoznak a kollégák, néha mondanak vmit, de nem sztorizhatnak, hiszen mégsem ott dolgozok. Nem akarok csendben ülni, örülök, hogy látom őket. De akkor miről beszéljünk?

Főleg amikor vezetővel találkozok... Vele is jóban voltam, nem puszipajtik, de mindig beszéltünk.



2019. jan. 28. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán hogy telt a napja?
2019. jan. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha magadtol nincs ingerenciad dumcsizni veluk es nem erdekel semmi veluk kapcsolatban - ha nincs mit kerdezni, akkor minek erolteted? Ha viszont erdekel mi van veluk, akkor kerdezd meg azokat a dolgokat amik erdekelnek. Hogy menne maskepp ha nem igy?
2019. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# ilyet már kérdeztem, háát, eltelt - volt a válasz.

2# már megkérdeztem, ami érdekelt. Face-em nincs, ha lenne, akkor esetleg arról beszélhetnénk, de így a face téma is kilőve.


Akkor gondolkodok tovább.

2019. jan. 29. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
csak köszönj oda, aztán majd eldöntik, hogy melléd csapódnak vagy se. ők is kezdeményezhetnek dumálást, nem csak neked kell izzadnod ezen.
2019. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Pl szexről...:) arra mindenki vevő.
2019. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Felesleges.

Kolléga az pedig csak kolléga, felesleges eröltetni.


Az emberek zöme ilyen, mint te s ők... Csak vannak, sok mindenről nem tudnak beszélgetni csak a szürke hétköznapokról (mit főz, pletykák, marhaságok s haszontalan információ áramlások)


A legtöbb ember semmihez se ért csak amiről papírja van, de sokszor van, hohy ahhoz se 😂

Így még unalmasabbak.

2019. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél órával később is mehetsz azzal a busszal, ugyanakkor nekem a füles szokott segíteni egy-egy jó energikus dallal, vagy magazin, vagy "telefonbeszélgetések" :)
2019. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!