Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért keres állandóan UNIX...

Miért keres állandóan UNIX autó felvételt?

Figyelt kérdés

5 napja vagyok a cégnél, és nekem tetszik, kicsit meg kell dolgozni a pénzért, de hát dolgozni mindenhol kell, nem értem. Darabszámot teljesíteni kell.

250000ft bruttóm, próbaidő alatt és után lesz 300000ft bruttóban, rendesen lejelent, műszakpótlék ki lesz fizetve szabadság minden.

Ennek ellenére nincs ember a gyárban, folyamatos felvesz.

Emberek miért nem maradnak meg ha jol fizet és rendesen?



2019. jan. 31. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek a véleményedre 2-3 hónap után is. Lehet, hogy annyira mégsem jó. Ok nélkül nem szokott magas lenni a fluktuáció.
2019. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Ne haragudj mihez képest jó? Két országgal odébb takarító keres 550-et. Átjáró ház, mint a legtöbb alamizsnás "versenyképes" cég.
2019. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a nettó béred próbaidő alatt és utána???
2019. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blint97 válasza:
Szia szerdára hívtak engem es a barátnőmet allasinterjura cimkezonek. Debrecenbol nem mennenk fel feleslegesen. Megtenned hogy leirod a velemenyed? Nagyon halas lennek..
2019. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
51%

menj oda melózni csak 1-2 hétre és sírva menekülsz. Én lehúztam 1 hónapot soha többet előbb megyek el szart lapátolni mint oda.

Életemben undorítóbb helyet nem láttam mint az.

2019. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még mindig ott dolgozok, és nagyon szeretem ezt a céget. Sőt annyira jól dolgozok, hogy bruttó 400.000Ft-re emelték a fizum. Tehát még mindig nem értem miért menekülnek az emberek.
2019. szept. 1. 13:23
 7/8 Blint97 válasza:
68%
Tuti valami fejes irkalja ezeket az unixnal🤣
2019. szept. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Endr 72 ***** válasza:
Pár hónap múlva meglátod.Vagy kirúgnak,vagy te jössz el.
2020. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!