Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemétség lenne jelezni a...

Szemétség lenne jelezni a főnöknek, hogy sík hülye egy kolléga, ráadásul bunkó is hozzá?

Figyelt kérdés

A nő alapvetően normálisnak tűnik, de ahányszor odamegyek (nekem kell ellenőrizni végzi-e a munkáját) fejeket vág, hát ő nem tudja mit kell csinálni, csinálja meg más a munkát. Tegnap meg azelőtt is számítógép előtt dolgozott, és tegnap odamentem hogy nyomtasson ki valamit, mert nem jól csinálta. Hozzátartozik, hogy megpróbáltam én megcsinálni, hogy ne dünnyögjön, csak nem jött össze, mert van rajta egy kis cetli, ami megsérült, így nyomtatni kellett -volna-másikat. Erre odahívta az egyik csoportvezetőt, hogy én mit képzelek, ő nem tudja hogy kell ezt nyomtatni. Ráadásul full nincs képben semmivel, eszméletlen baromságokat mond.... És azt hiszi neki van igaza.

Én 38 félét csinálok érdekes, és nagyjából tudom az ő részlegén mit hogy kell, ő meg egész nap ott ül a gépe előtt és nem tudja hogy kell egy kis cetlit összehozni...



2019. jan. 31. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
a háta mögött beárulni? igen, az szennyes ügy.
2019. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
A főnök sem lehet 100-as ha nem veszi észre, hogy inkompetens az alkalmazotja
2019. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Rád van bízva az ellenőrzése, ha nem szólsz, akkor te sem végzed rendesen a munkádat.
2019. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért mit csináljak, ha velem flegmázik, és láthatóan lenéz? Ha én mondanám el neki mi a feladata -mi lenne- akkor nem csinálná meg, most sem csinálta meg, és nem először. Az ilyet csak a főnök tudja helyretenni, nem? Ha adsz neki valamit hgoy csinálja meg azt mondja ő nem érti, hagyjam békén, mikor az ő dolga lenne. Meg teljesen alap dolgokra full fszságokat mondd.... mintha a pillangóra azt mondaná valaki molylepke. Ok, hogy nem tud pár dolgot, de msot azzal én mit csináljak, ha még őnagysága érzi magát sértve, hogy szóvá van téve, hogy neki tudni kéne? Nem is akarja tudni. A baromságait meg úgy adja elő, mintha ő lenne a főnököm,bicskanyitogató stílusba adja elő magabiztosan a hülyeségeit... teljesen semmibe vesz, mert fiatalabb vagyok nála.
2019. febr. 1. 00:10
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Elsőkörben inkább meg be kellene tanítani, megmutatni neki, hogyan tudja jól végezni a munkáját
2019. febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5: Írja a kérdező, hogy nem lehet betanítani, mert nem hajlandó úgy csinálni a dolgokat, ahogy ő mondja. Látom, megy a szövegértés.
2019. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%

#6: Valószínűleg nem a kérdezőnek kellene betanítania, mert tőle, már csak a beosztás, és hierarchia miatt sem fogadna el semmit. A közvetlen felettesének kellene a megfelelő betanításról gondoskodnia.


Ennyit a szövegértésről

2019. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezt a típust. Nekem ugyan más jellegű munkában volt dolgom ilyennel, de a lényeg ugyanaz volt. Há rászólok, hogy valamit nem jól csinál, vagy hogy legyen szíves kicsit gyorsabban, akkor leugat, hogy hagyjam békén, nem vagyok a főnöke, ilyet én nem mondhatok neki. De ha a főnök szóvá teszi, hogy a dolgok nem mennek egészen hibátlanul, akkor ne merjem beköpni, hogy ő a gyenge láncszem, mert az szemétség. Voltam sajnos olyan hülye, hogy hallgattam, bízva benne, hogy előbb-utóbb csak kiderül a dolog. És néha a gyomorideg kerülgetett. Hogy végül mi lett, azt nem tudtam meg, mert közben felmondtam, találtam jobb helyet. De azt eldöntöttem utólag, hogy ha még egyszer ilyen szitu adódik, gátlástalanul be fogom köpni az illetőt a főnöknek, hogy nem dolgozik jól, és nem hagyja magát okítani, úgy se, hogy normálisan szól hozzá az ember. Javaslom, te is tedd ezt!
2019. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7: Írja a kérdező, hogy az ő munkaköréhez tartozik csekkolni, hogy jól végzi-e a munkáját az illető. Nem hiszem, hogy én nem értem a lényeget.
2019. febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Bírom, hogy az ilyen jellegű kérdéseknél szinte mindig megjelenik valaki, aki látatlanban védi a panaszolt kollégát, hogy biztos nem az ő hibája, hogy rosszul dolgozik, tuti, nem lett jól betanítva, meg ilyenek. Mintha nem léteznének lusta, bliccelős, mihaszna dolgozók.
2019. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!