Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire vagytok fegyelmezette...

Mennyire vagytok fegyelmezettek a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Másképp viselkedtek, mint otthon vagy a barátaitokkal? A kantinon kívül mennyire vagytok közvetlenek a kollégáitokkal? Milyen munkahelyetek van ilyen szempontból? Hogyan reagáltok egy személyes közeledésre a munkatársatok részéről?

2019. febr. 3. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönök az embereknek. Azonkívül szinte meg se szólalok (csak ha valaki hozzámszól), végzem a munkám. Szerencsére nem kérdezgetnek intim dolgokat.
2019. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen máshogy, nem ugyanaz a közeg. Privát dolgokat nem osztok meg velük, max autó témában, mert van pár szintén tuningbolond. Személyes kérdésekre meg lehet kitérő választ adni
2019. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Én vagyok a műszakvezető, igyekszem közvetlen hangulatot teremteni kortól, nemtől, beosztástól függetlenül. Úgy érzem annyira nem csinálom rosszul.
2019. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
86%
Kb. annyi a különbség, hogy munkában nem káromkodok. :D
2019. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi kis közösség vagyunk, "baráti" a kapcsolatunk, de teljesen fegyelmezettnek érzem magam. A munkát elvégezzük, nem lébecolunk. Ha kell, segítjük a másikat mindenben. Nincs a többiek kibeszélése, mint az előző melóhelyemen. Többek között emiatt váltottam.
2019. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk évek óta nem munkahelyen keresem a pénzemet, de korábban volt több is.

A rám bízott feladat elvégzésében maximálisan fegyelmezett vagyok, hogy ne okozzak sem kárt, sem balesetet. Nyilván az időhöz kötött dolgokban úgyszintén. Tehát beérkezés vagy határidők. Az alapvető emberi udvariassági dolgokat betartom, mint köszönés, korrekt társalgás. Ennyi. Nem egy manírtáborként tekintek a munkahelyre, hanem egy eszközként, ahol megteremtem az anyagiakat, illetve a kollégák ugyanúgy emberek, mint bárhol máshol, tehát etéren nem diferálok görcsösen.

Ahogy most szabadfoglalkozásúként sem.

2019. febr. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Zárkózottabb vagyok. Nincs kantinunk, nem kajálok, piálok velük együtt. Meg kellene végre tanulnom, hogy nem mindenki jó szándékkal közeledik felém...
2019. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Katona vagyok, amely hivatásban a munka elvégzése a meghatározott feladatok képességeinkhez mérten leggyorsabb, legprecízebb végrehajtása. Igyekszem megtörni a mindennapi monotonitást a sajátos humorérzékemmel, de pontosan tudom, hogy mikor, és meddig mehetek el. A parancsnokaim közül még senki nem szégyenkezett miattam. A laktanya az a hely, amelynek kapujában le kell tenni a személyes, nem laktanyába való problémákat, és amikor letelik a munkaidő vagy szolgálat, akkor magamhoz tudom azokat venni hazafelé menet közben, - sajnos senki nem viszi el és oldja meg azokat az eltelt idő közben. Magánélet: kerítésen kívül!
2019. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kevesebbet b@zmegezek mint otthon😀😀amugy nem kenyerem a formaskodas megjatszas meg ez a sznob protokoll szintu viselkedes pedig irodaba vagyok ugyanugy lazaba tolom mindenkivel igy olyan erzesem van h a masodik otthonomba vagyok😁😁tehat neha karomkodom is. Attol fugg h kozeledik mert a hazinyulas project kilőve.
2019. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!