Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik azok a munkák ahol az...

Mik azok a munkák ahol az ülve és az állva töltött idő valamennyire eloszlik?

Figyelt kérdés
Tehát nem folyamatos talpon lét, de nem is seggmeresztés az egész műszak hanem 50-50/30-70 arányban eloszlik. Írnátok nekem minél több ilyen munkát/szakmát?

2019. febr. 4. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Például egy tanár akkor ül vagy áll, amikor akar, gyakorlatilag. Úgy osztod el, ahogy te akarod.
2019. febr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En voltam gyarban ideiglenesen ott ulo munka volt de akkor alltal amikor akartal es maszkalhattal is neha persze ez nem mindegyikre igaz.... de jobb munkakbol en is azt mondom hogy a tanari munka ott tenyleg magad osztod be, ulsz allsz es maszkalsz.
2019. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Tanító vagyok. Amikor órát tartok állok, napköziben vagy délután az udvaron sokszor leülök. Viszont sokat kell görnyedni a pici gyerekek fölé, ha segíteni kell így ez sem olyan könnyű.
2019. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Radiográfus. Behívod a beteget, tájékoztatod, felfekteted az asztalra, vénát szúrsz, visszamész a számítógéphez. Leülsz és beállítod a vizsgálati paramétereket, megcsinálod a rekonstrukciókat, lemented és elküldöd a képeket. Majd visszamész a beteghez, segítesz leszállni az asztalról, tájékoztatod és továbbküldöd. Letisztítod az asztalt, beállítod a következő páciens adatait és behívod. És kezdődik az egész előlről. Kb. 50-50% az ülés-állás aránya.
2019. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtáros,nyugisabb,mint a tanári pálya.

De ha rendszergazda vagy,ott sem mindig ülsz,vagy állsz.

2019. febr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!