Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Két éve munkanélküli vagyok....

Két éve munkanélküli vagyok. Mit lehet itt már csinálni?

Figyelt kérdés

Kis megszakításokkal két éve vagyok munkanélküli. Dolgoztam pár hónapokat gyárban, kettőben, de mindig kirúgtak, hol munkahiány miatt, hol mert nem kellett ember.


Szeretnék tanulni, a volt sulimban, meg a környéken nézegettem OKJ-t is amikor most idén Februárban indulnak, de semmi értelmeset nem találtam.


Szeretnék továbbtanulni, de ehhez pénz kéne, de nem találok munkát.


Ahová jelentkezem, onnan vissza se jeleznek, nem hogy felvennének. Bár ezek gyárak mind.



2019. febr. 7. 16:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
23F
2019. febr. 7. 16:25
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Milyen sulid van?
2019. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sima érettségi.

Ahogy írtam egyetemre szeretnék menni, csak anno gondoltam, hogy gyűjtök pénzt pesti albérletre. Ez egy ideig ment is, de munkanélküli lettem és benne ragadtam :(

2019. febr. 7. 16:34
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Posta, rendőrség, katonaság, gyorséttermek, takarítás, biciklis futár,...
2019. febr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Elmész a munkaügyibe, regisztrálsz, és ott fognak neked ajánlani tanfolyamot. Tanulhatsz szakmát, és ők fizetnek neked ezért. Onnan nem fognak kirúgni vagy elküldeni. Csak csináld végig tisztességesen.
2019. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Két éve akváriumban élsz. Tudom milyen elhiheted :D Kezdj el tanulni szeptemberben bármit. Bármit. Melót találsz de csak ha keresel és mersz beszélni. A munkáltatók jófejek is tudnak lenni ha ügyes vagy.
2019. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a villamosvezetést. Úgy emlékszem, a tanfolyam idejére (6 hónap) kb. minimálbért fizetnek, sikeres vizsga után pedig bruttó 400 körül, ha dolgozni kezdesz. Jó, van "hűségidő" is, de meg is lehet szeretni a szakmát...

[link]

2019. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi az ötletet, de egyetemre szeretnék menni, nem betagozódni a "munka világába". Dolgozni csak átmenetileg szerettem volna.


A munkaügyinek meg a közelébe se megyek, mert nincs értelme, és ők juttattak ide anno.

2019. febr. 7. 21:03
 9/12 RockyCellar ***** válasza:
16%

Munkanélküli?

Van annyi munka hogy nem győzöl válogatni

Inkább lusta vagy

2019. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

RockyCellar


Írd már le hol laksz mert ebben a kurw@ országban nagyon nem mindegy hol laksz.......

Én bő fél éve vagyok munkanélküli, segédmunkára, kereskedelembe sőt még jobb gyárba sem vettek fel, pedig elég sok papírom van.....Talán a leghitványabb 3 műszakos gyárba vettek volna fel, de köszönöm azt meghagyom másnak...

2019. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!