Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éjszakai munka! Hogy bírjátok?

Éjszakai munka! Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Van rajtam kívül is olyan szerencsétlen, aki reggel 6-ig dolgozni fog? Ez már az 5.-éjszakám, de van még egy a hétből. Ti hogy bírjátok? 10 év után én egyre nehezebben.

2019. febr. 8. 01:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rá se ránts haver, már én is majdnem bealszom és még nincs vége a hétnek!
2019. febr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nosco ***** válasza:
100%
Dolgozok én is. Kitartást! Amúgy jól bírom ha ki tudom magam aludni. De a gyerek miatt nem mindig sikerül.
2019. febr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem hajnalban jön majd el a holtpont. Alig várom, hogy vége legyen. Reggel egy sör a buszmegállóban, azután már jobb kedvem lesz. Kitartás nektek is!
2019. febr. 8. 01:31
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

7 hónapig csináltam, ráadásul Angliába. Nemrég hagytam ott. Tönkre tette ezt a drága időt. Sosem tudtam aludni nappal. Már egy ideje nappal dolgozom, igaz, mintha kicseréltek volna, de még mindig alvászavaraim vannak.

Amikor éjszakás voltam, reggel hazaérve alapból nehezen aludtam el, gyógyszereket szedtem be (természetes alapanyagú alvást segítő pirula, nem altató) Kávéhoz nem mertem nyúlni sosem. Nagy nehezen elaludtam, és pár órát aludtam közben fel-fel ébredtem. A mai napig arcmaszkban tudok csak elaludni, akkor is, ha vaksötétség van a szobámban. valahogy kell a szememre...

Teljesen zombi voltam, engem kikészített az éjszakai műszak.

És van aki élvezi, sokak szerint ez tök jó, és direkt csak éjszakás munkát keresnek.

Én sokkal jobban érzem magam most. Ha te is hasonló vagy ajánlom, dobbants ahogy alkalmadd lesz rá...

2019. febr. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Magassá vált a vérnyomásom és meghíztam, amikor éjszaka dolgoztam, szóval én nem bírtam, illetve a szervezetem tiltakozott. Szerencsére egyből normalizálódtam, amint otthagytam az egészet, szóval gratulálok a 10 évedhez - bár feltételezem, hogy nem hajtós meló, ha közben tudsz így írogatni, szóval szerintem még bírni fogod.


Csak nem bizti őr vagy vagy ilyesmi? :)

2019. febr. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már több mint 10 éve, hogy váltani szeretnék.... Valahogy itt ragadtam. Fiatalember voltam, amikor idejöttem. Hát, mit ne mondjak, az évek nem múltak el nyomtalanul.
2019. febr. 8. 01:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Luxusautó alkatrész gyártó üzemben én vagyok a jelenlegi éjszakás műszakvezető. Amíg melós voltam, pörögtem. Most is szívesen beállok, nem büdös a meló. De ma este bevallom, nem visz rá a lélek.
2019. febr. 8. 01:50
 8/10 RockyCellar ***** válasza:
75%

Én gépkezelő vagyok és amikor szezon van és haladni kell olyankor van éjszakai műszak heti váltásokkal.

Első két három nap megyen de utána szenvedés. Hiába állok meg egy vagy két órát aludni /ha lehet annak nevezni/ az ülésben akkor is alig várom a reggelt.

Meg ugye egyedül vagyok kint a semmiben

2019. febr. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%

Tobb mint 10 evet csináltam en is.

Csak nálunk 4-8 órát siman tudtál aludni.

2019. febr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem olyan rossz ez, jobb mint ha egyszerü melós lennél. Nem kell megszakadnod ha ràérsz ide irkàlni.
2019. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!