Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy vagytok vele elvállaln...

Ti hogy vagytok vele elvállalnátok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Idén végzem el az főiskolát de már akarok mellette pénzt keresni, így az unokatestvérem be tudna szerezni őrnek. Több telepre kellene kimennem (7-8- telep) emellett a portán kezelni a kamerarendszert,riasztórendszert minden egyes telepnél hogy ne riasszon ha bemegyek, megfigyelni a ki-be járó járműveket, kapukat kezelni ,gondnokoskodni, kívülről fújni mind 7-8 telept töviről hegyére, menedzsereket szállítani, két órát egy másik portán lenni, árut beengedni,lepapirozni,cégi autót karban tartani,minimum 30 kulcs az autoban emellett néhányszor kimenni olyan telepre is ami nem hozzám tartozik biztos kihagytam valamit mert annyit mondott hogy egyszerűen nem bírtam követni. reggel kilenckor bementem és délután négyig mondta hogy mit kell csinálnom. Két műszak reggel héttől este hétig és este héttől reggel hétig. Fizetés 650 euró Szlovákiában.

2019. febr. 8. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés pénz ennyi munkáért.

De ha tetszik és elég neked annyi, akkor próbáld meg

2019. febr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti bennem volt az a tipikus "jó ötlet úgyis csak őr leszek azoknak nincs semmi dolga,650-ért meg pláne". Ezek után kicsit megtorpant a kezdeti lelkesedésem.
2019. febr. 8. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
ez tényleg kevés pénz
2019. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez kb 2-3 ember munkaja, de meg a fele munkaert is keves ez a penz.
2019. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A munka ugyan nekem tetszene, csak nem ennyi pénzért. Legfeljebb ha nem egyedül kéne ezeket mind csinálnom, hanem lenne még valaki aki segít.
2019. febr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdeztél vissza, hogy hamarabb lett volna felsorolni azt hogy mi nem kell csinálni, mint azt hogy mit kell :D
2019. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

-Több telepre kellene kimennem (7-8- telep)

-portán kezelni a kamerarendszert,riasztórendszert (1 ember)

-megfigyelni a ki-be járó járműveket (1 ember)

-kapukat kezelni

-menedzsereket szállítani ( ez sofőr munka ) 1400€/hó.

-két órát egy másik portán lenni

-árut beengedni,lepapirozni

-cégi autót karban tartani (sofőr munka, vagy garázsmester)

-néhányszor kimenni olyan telepre is ami nem hozzám tartozik

-reggel kilenckor bementem és délután négyig mondta hogy mit kell csinálnom

-Két műszak reggel héttől este hétig és este héttől reggel hétig. Fizetés 650 euró Szlovákiában.


Nem vállalnám, mert teljes mértékben vállalhatatlan!

Azt akarják mindenhol legyél és mindenes legyél. Ha éppen nem vagy ott, és történik valami téged vesznek elő! Több ember munkáját akarják elvégeztetni.

2019. febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!