Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti, hogy vettétek rá magatokat...

Ti, hogy vettétek rá magatokat, hogy otthagyjátok a régi munkahelyeteket?

Figyelt kérdés

Egy ideje már gondolkodom rajta.

4 műszakba dolgozunk, nappal és éjszaka felváltva 12 órában. Egy elég neves gyárba, de nem nevezném meg. Én minőség ellenőr vagyok, gyártásközi és végellenörzést is végzek.

A főnökség, a körülmény és a munkavégzés modja is elléggé megterhelő.

Fiatal vagyok még 22 éves. Nem itt szeretnék megrokkani, lassan gyerekeket szeretnék.

A fizetés jó, de ezt a munkát nem éri meg csinálni érte. De mégis félek otthagyni ezt kevesebb pénzért.

Valami tanács tapasztalat?


2019. febr. 10. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Tanulj idegen nyelvet és húzás más országba. Én most 26 vagyok és gőzerővel túrom befelé a norvégot, hogy minél előbb megpattanhassak innen. Nagyon bánom, hogy nem léceltem le egyből érettségi után. Te 22 évesen 4 évvel jobb helyzetben vagy.
2019. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Adenauer kereszt!

Konrad Adenauer csinálta, hogy egy fontos döntés előtt felrajzolt egy keresztet. Az egyik oldalára a mellette, mások oldalára az ellene szóló érveket írta. Így a döntés könnyebb lett, mivel egyértelmű, hogy melyik oldalra íródott több érv.

Tehát maradjak a mostani munkahelyemen?

Mi szól mellette, mi ellene?

Meg aztán megcsinálhatod arra is, hogy "keressek másik munkahelyet"?

Vagy c terv: maradsz még egy darabig, minél több pénzt félreteszel, majd ha már jól állsz, váltasz.

2019. febr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

A fizetés jó, de ezt a munkát nem éri meg csinálni érte -> tehat akkor megse jo a fizu

Nem tudom mennyi neked a jo, de en 500k alatt nem 4 muszakoznek az biztos, inkabb kevesebbert tobb ideig gyujtonem a penzt.

2019. febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én irodában dolgozom, adatokat kell másolni, ellenőrizni. Igazából diákmunkáztam, és jobban viseltem a szalag melletti kupaktekerést illetve a csomagolást, mint ezt. Bár azt pár nap csináltam, ezt 2,5 éve, tehát ki tudja.

De kupaktekerés közben legalább el lehetett gondolkozni, most erősen koncentrálni kell.



Nincs hasznos végzettségem, így nem akartam váltani, mert ez legalább hé-pé, ülőmunka, nappali. De egyre jobban szenvedek.

Én valóban csináltam azt, hogy leírtam a jó illetve a rossz dolgokat.

Még fél éve is a jó volt több, de a jó dolgok megszűnőben, változóban vannak, így mostanra döntöttem el, hogy akár árufetöltőnek, de elmegyek.


Szóval jó ötlet a jó és a rossz dolgok összegyűjtése. Mi szól mellette, ellene?


Tanulj valamit, nyelvet vagy egyebet!

2019. febr. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most fogok felmondani. Nehéz, mert nagyon szeretem a kollégákat, de csak ezért nem akarok életem végéig egy szarul fizető helyen dolgozni. Az adta a végső lökést, hogy lehetőségem van olyan helyre menni, ahol van ismerős, tehát legalább egy jófej ember ott is lesz biztosan.
2019. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!