Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van valami aki filmszakmában...

Van valami aki filmszakmában helyezkedik/helyezkedett el? Ha nem is hivatásos színész, de van tapasztalata kisebb/nagyobb szerepekben?

Figyelt kérdés
17 éves fíú vagyok , és picit túloznék , ha azt mondanám , hogy születésemtől fogva érdekel a színészet ezen oldala , de jogosan mondhatom , 10 éve már igen is foglalkoztatott . Többen os mondták , hogy van hozzá tehetségem .. és érdemes lenne ilyen irányban elondulnom , ami rengetegszer jól esik , de nem tudom mennyire valós ez a vélemény ( mivel nem szakmai vélemény , csupán egy “hétköznapi” ember meglàtása ). Tisztában vagyok azzal , hogy ez nem Amerika , hogy annyi lehetőség legyen , nyílt meghallgatások sorozatra , filmekre stb . Ezért is szeretnék nálam tapasztaltabb emberektől informálódni . Privátban több információval tudok szolgálni , és válaszolni bármilyen kérdésre .

2019. febr. 10. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiam, a legelső az, hogy a segged kezd el tágítani, másképp esélyed nincs.
2019. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tehetséges vagy, jelentkezz a Színművészetire. Ez legyen az első lépés.
2019. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!