Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más hogy viseli el a mindennap...

Más hogy viseli el a mindennapokat ilyen kollégákkal?

Figyelt kérdés
Csak egy pèlda: bemegyek reggel,ahogy szoktam, köszönök. Nem szokták viszonozni,de még úgy se,hogy mellettük megyek el. Főnök se köszön vagy nagyon ritkán köszön vissza,de ő nem kezdeményez. Nem beszélgetek velük,eleinte próbáltam (5honapja dolgozok itt),de nem nyitottak és nem viszonozták soha,hogy vissza kérdezzenek. Csak akkor jönnek,ha érdekükben áll vagy valami kérdésük van. úgy egész nap csak az irodában ülök,sokszor úgy,hogy egy emberi hang se szól hozzám a 8 óra alatt,sztem azt se vennék észre,ha elpatkolnèk.A főnök a napok 90%ban rosszkedvű,sajnos nagyon negatív személyiség. Lélekölő, sivár környezet az egész. Nagyon nehéz így kibírni a napokat, persze a munka sem álom meló,de jófej kollégákkal jobb lenne.
2019. febr. 11. 09:14
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Másnál is van ilyen és ha igen,hogy viseli? Emiatt felmondanátok?
2019. febr. 11. 09:15
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam ilyen trágya emberek között (multi, pénzügyi osztály), hat hónapig bírtam, aztán felmondtam.
2019. febr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sajnos a multiknál van ez, én is tapasztaltam furcsa, kétszínű vadkapitalistákat.
2019. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez nem multi,ahol én dolgozok.. Hivatal..
2019. febr. 11. 09:40
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
A közszféra mindennek az alja, a multinál messze rosszabb
2019. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Egyébként előtte multinal dolgoztam,ott legalább köszöntek az emberek,ha tudták,hogy egy helyen dolgoztok..
2019. febr. 11. 10:10
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem erőltetném a reggeli boot-oláskor az emberi kapcsolatok ápolását. Aztán amikor jönnek hozzám, hangosan köszönnék és addig nem folytatnám a kommunikációt, amíg a kölcsönös tisztelettel még csak köszönő viszonyban sincs az egész. A főnököddel is meg lehet beszélni, hogy neked rosszul esnek dolgok és te tudsz rugalmas lenni, ha ez az igénye, - ne csodálkozzon, hogy csak azt a minimumot fogja megkapni, ami ahhoz kell, hogy dolgozhass. Ha fizikai fájdalmat érez valaki abból adódóan, hogy illene VISSZAköszönnie egy embernek, akkor legyen így!
2019. febr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor se szokásuk köszönni,amikor délután megyek haza..
2019. febr. 11. 10:45
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Szomorú, ha ennyire kihat rád, én mennék, feltéve ha olyan helyzetbe vagy hogy tudsz mellette keresni. Az a baj ha átveszed és nem tudod az ilyen hangulatot ignorálni, akkor hosszútávon rossz lesz, nemcsak lelkileg hanem mentálisan is ki fog rád hatni.
2019. febr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Ha majd te nem köszönsz meglásd azt észreveszik. Amúgy mit zavar téged ha nem szólnak hozzád? Legalább nyugtod van
2019. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!