Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem ismerik be?

RockyCellar kérdése:

Miért nem ismerik be?

Figyelt kérdés

Nos egy mezőgazdasági cégnél dolgozunk négyen és van két idősebb kollégám akik Tőlem 35 évvel idősebbek.

Miért nem képesek elviselni ha a fiatalabbnak vagyis nekem van igazam!?



2019. febr. 11. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el milyen fényt vetne rájuk, ha kiderülne. Senki sem akar árnyékba kerülni ennyi év tapasztalattal. Ilyen egyszerű.
2019. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Biztos, hogy neked van igazad?
2019. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
Hiúság. Fiatalabb vagy, keményebb f...ú. Na de, hogy okosabb is?
2019. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És azért van neked igazad mert...

.. mert te úgy hiszed?

2019. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos sok idősebb emberben benne van az hogy ha fiatal vagy akkor te nem tudsz semmit.

Én is sokszor jártam így, ilyenkor jól rájuk kell "pirítani" :) Gyakorlati helyen tanuló koromban emiatt inkább kollégának tekintettek mert rájöttek hogy nem vagyok hülye :)

2019. febr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Sokszor nekem van igazam mert utánanézek meet érdekel a dolog és bizonyítani is szoktam nekik amit meg is mutatok nekik hogy és mint van, akkor egyből kibúvót keresnek.

Le vannak ragadva a TSZ világban.

Náluk ha fiatal vagy hülye vagy.

2019. febr. 12. 06:07
 7/8 anonymousreview60 ***** válasza:
Hát, akkor zárd be a kiskapuikat, udvariasan, szakmai érvekkel.
2019. febr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokuknak az a mozgatórugója, hogy fiatalabb korukban nekik se adtak igazat az öregek, és most ezt akarják kompenzálni. Általános magyar munkahelyi mentalitás. Csak úgy, mint a "Ha én szívtam, te is szívjál!".
2019. febr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!