Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Céges bulin több számon...

Céges bulin több számon keresztül összebújva lassúzni nem gyanus kissé, hogy van érzelem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok egy cégnél. Az egyik srác bár 8 évvel idősebb, de valami nagyon vonz benne. Céges buli volt pár napja, ahol sokat táncoltunk együtt. Majd mikor lassú számok jöttek, akkor egészen összebújtunk még az arcubk is összeért. Magához húzott és a boleróm alatt simogatta a háramat/ bőrömet. Nem voltunk részegek, mindketten kocsival voltunk. Kérdésem az, hogy lehet valami a pasi részéről? Én boztos nem ölelek és simogatok olyasvalakit, aki nem vonz. Mi a véleményetek?

2019. febr. 11. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy párt alkothatnátok. :)
2019. febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a pasi szingli-e

Viszont, ha az arcotok is összeért, és mások előtt több számot is végiglassúzott veled, akkor az szerintem azt jelenti, hogy talán nem csak a kollégád akar lenni

2019. febr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

"Én biztos nem ölelek és simogatok olyasvalakit, aki nem vonz."


Meg is válaszoltad a kérdésed. A 8 év korkülönbség semmi, bár én azért megondolnám a helyedben ezt a házi nyulacskára lövöldözést...

2019. febr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Hajrá! :D
2019. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
:)
2019. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

bár 8 évvel idősebb


Ha Te nem tíz vagy ő meg 18 (ami lehetetlen, lévén dolgoztok :D ) akkor a kor csak egy szám.


Kérdésem az, hogy lehet valami a pasi részéről? Igen.

2019. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt emberek vagytok.

Angol erre azt mondja, hogy vislekedj a korodnak megfelelően.

2019. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Boleró? Titeket átcsesztek:) Ez egy párkereső buli volt.
2021. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!