Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akiknek könnyű munkájuk van,...

Akiknek könnyű munkájuk van, alig kell valamit csinálniuk, kB egész nap csak gépen kockulnak, nektek mi a munkátok?

Figyelt kérdés

Milyen szakirányú vegzettsegetek van?

Milyen munkakörben dolgoztok?


Nekem van egy logisztikus-nemzetkozi szállítmányozási ügyintézo szakmám, de annak idején nem tudtam benne elhelyezkedni, most pedig nehéz fizikai munkát csinálok, napi 10 órában. Nagyon utálom, éhbérért lóg a nyelvem nap mint nap, elegem van már. Szeretnék kicsit megallni.

Jó lenne neha csak úgy leülni 10 percre..


Az eredeti szakmámban már nem tudok dolgozni, mondván: régen csináltam, azóta már sokminden változott (jogszabályok, fuvarozási feltételek stb stb). Magyarul nem friss a tudásom.


Akik irodában dolgoztok és jól elvagytok bent, mit dolgoztok? Mi a szakmátok?


2019. febr. 12. 10:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Programozó. Van amikor az is kemény, bent ülünk este 8ig, hogy tudjuk tartani a határidőt, de van amikor egész nap csak PlayStationözünk.
2019. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Idegenforgalmi főiskolám van. Ügyfélszolgálati tapasztalatom több évnyi. Most egy kis cégnél vagyok irodavezető, a tényleges napi melóm 1-2 óra max, amúgy a nyitvatartás miatt vagyok itt, ha beesik egy futár vagy egy kóbor ügyfél. :)
2019. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Irodai munka, vezetői asszisztens. De nálunk is úgy van, ahogy az 1. írta, van, amikor gyakorizom, játszom, olvasok, hazamegyek előbb, de van, amikor hétvégén, este is rendezvényen, konferencián vagyok, vagy túlórázom határidős munkák miatt. Sajnos nálunk úgy van, hogy vagy alig van munka, vagy egyszerre jön össze minden.
2019. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

Irodai munka, HR osztály, 4-en vagyunk az irodában.


Van, amikor nagya pörgés, és sok mindent kell csinálni, de általában nyugi van. A vezetőnket se nagyon látjuk, múlt héten 2x futottam össze vele az épületben, meg ma reggel.

A 8 órát se nagyon töltjük ki.

2019. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mérnökként végeztem. Tököm tele van már, hogy elfelejtenek feladatot adni. Amikor van mit csinálni akkor jól elvagyok, belemerülök a munkába, de a semmittevés lassan kikészít, fel is fogok mondani, az tart vissza hogy ahhoz képest a fizetés jó. De amúgy itt a segédmunkások is jól elvannak, eszegetnek, vásárolgatnak nap közben, nem csak 10 percre ülnek le, szóval neked is lehetne jobb.
2019. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen tovabbkepzessel nem lehet felfrissiteni a tudásod? Az nem kifogás, hogy régi a szakmad. Bármibe bele lehet jönni, ráadásul ahány hely annyi szokás.
2019. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

TB és bérügyintéző OKJ-m van.

Pénzügyi ügyintéző vagyok egy cégnél.

H-P napi 8 óra.

2019. febr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
5: De mért nem mész el, amikor nincs munka?
2019. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#8:

Mert az a legtöbb munkahelyen nem úgy működik, hogy veszem a kalapom, azt csá, ha nincs meló.

2019. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Programozó vagyok, de azért ezt a munkát sem mondanám könnyűnek, csak másnak.
2019. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!