Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akiknek könnyű munkájuk van,...

Akiknek könnyű munkájuk van, alig kell valamit csinálniuk, kB egész nap csak gépen kockulnak, nektek mi a munkátok?

Figyelt kérdés

Milyen szakirányú vegzettsegetek van?

Milyen munkakörben dolgoztok?


Nekem van egy logisztikus-nemzetkozi szállítmányozási ügyintézo szakmám, de annak idején nem tudtam benne elhelyezkedni, most pedig nehéz fizikai munkát csinálok, napi 10 órában. Nagyon utálom, éhbérért lóg a nyelvem nap mint nap, elegem van már. Szeretnék kicsit megallni.

Jó lenne neha csak úgy leülni 10 percre..


Az eredeti szakmámban már nem tudok dolgozni, mondván: régen csináltam, azóta már sokminden változott (jogszabályok, fuvarozási feltételek stb stb). Magyarul nem friss a tudásom.


Akik irodában dolgoztok és jól elvagytok bent, mit dolgoztok? Mi a szakmátok?


2019. febr. 12. 10:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha beszélsz nyelvet akkor simán mehetsz fuvarszervezőnek. Ha nem, akkor felejtős. Fel fognak zárkóztatni betanítás alatt.

Viszont ez pont nem a napi 8 órában semmittevéses munka...


Egy logisztikus

2019. febr. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
73%
Irodai munkát végzek. Nincs sok munkám.
2019. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Felsőfokú szakképzés: jogi asszisztens

Emelt okj: bér és tb szakelőadó

Egy multi cég helyi gyárában voltam munkaügyes. A próbaidő utolsó napjaiban mondtam fel. Egyszerűen annyira nem volt mit csinálnom, hogy kezdtem beleőrülni a saját gondolataimba.

Lett volna mit csinálni, hisz az elődeim olyan káoszban dolgoztak, majd hagyták rám, hogy azt rendbe lehetett volna tenni. Pláne, ha kaptak volna egy munkaügyi vagy tb ellenőrzést igen csak szép bünti lett volna belőle. Szóltam is a felettem álló senior kollégának, aki már tizen évek óta volt a cégnél, de azt mondta az nem az én feladatom, ne foglalkozzak vele.

Úgyhogy felmondtam.

2019. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
9: De nem tőled kérdeztem.
2019. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%

#13

Miért? Mert mi tanultunk és ezért van jó munkahelyünk?

2019. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerzodeses katona, nem Magyarorszag.

Vannak neha napok mikor szoszerint semmit nem csinaltunk egesz nap. Kaja, kave es telefon.

2019. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Programozó vagyok. Sosem play station a napi program. Folyamatos fejlesztés van. Nincs nap, hogy ne lenne mit csinálni. Gyakori a túlóra.

Nem mindenki lopja a napot és kap milliókat, aki programozó.

2019. febr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Érettségim van, telefonos ügyfélszolgálatos vagyok, napi 8 óra, de a tényleges, hívásokkal elöltött óra kb. 3-4.
2019. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Biztonsági őr


A munkánk ugye külsőre 8 óra semmittevésnek tűnik, ami lényegében 99,9%-ban igaz is. Nyugis, és nemkell fizikailag megeröltetni magad.

DE ottvan az a nagyon kevés 0,1%

Mondok egy példát: bolti lopáson kapsz valakit, előállítod, rendőrt hívsz, akik el is viszik ha az elmúlt fél évben csinált ilyet.

Aztán a drága illető vagy aznap vagy pár nap múlva vár téged pár társával a parkolóban mikor végzel a munkával.

(Kollégákkal megtörtént eset, velem szerencsére még nem)


Szóval könnyű munka, de azért van benne kockázat.

2019. febr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok választ, mindeninek adtam egy zöld pacsit :)
2019. febr. 13. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!