Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakmát válasszak, ha...

Milyen szakmát válasszak, ha siralmasan ügyetlen, kétbalkezes és tehetségtelen vagyok?

Figyelt kérdés

Kézügyességem semmi.Ha egy szöget kell beverni valahova,biztos hogy rácsapok kezemre.Egyszer bográcsozásnál nekem kellett volna aprófát vágnom,de esélytelen volt.Csak az ujjamba vágtam bele 2x,a fát el sem találtam.Erősen nem is mertem rácsapni,mert mellé ment volna.Rajzból mindig 2-es voltam.A rajztanárom azt mondta,csak a jószívűsége miatt enged át,mert olyan borzalmasan rajzolok,hogy meg kéne buktatnia.

Amikor vezetni tanultam,akkor is 60 óra után engedett el vizsgázni,mert az is igen nehezen ment.

Na meg utálom a csapatmunkát.CSapatban egyáltalán nem tudok érvényesülni.Vagy kihagynak mindenből,vagy rámsózzák a legszopatósabb részeket.De általában nem bíznak a tehetségemben,szóval elvesznek tőlem minden feladatot.Tesiórákon focit meg az összes csapatjátékot is utálom,mert ott is csak útban vagyok a pályán.



2019. febr. 15. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha kétbalkezes vagy a munkához; tanulj tovább, és lehetsz pszichológus, jogász, politológus.


(állatorvos, fogorvos ne legyél)

2019. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Eladó?
2019. febr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Politikus, esetleg orvos.
2019. febr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok de én még hülye is szóval nem sok esélyem van az életben. Személy vagyonör képzésen gondolkodom bàr az se leànyàlom tudom. Ha van eszed a tanulàshoz akkor valóban tanulj hogy ne fizikai munkàs legyél. Ha nincs akkor nem tudom a megoldàst.
2019. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár én is írhattam volna ki a kérdést... Nekem emellé még a kommunikációs készségem is iszonyú gyatra, ráadásul gőzöm sincs mi érdekel, mit csinálnék szívesen vagy milyen területen tudnék érvényesülni... 18/L
2019. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olyan szakmát kell találni ahol nem a kézügyesség a fontos,meg az alkotás.


Fordítsuk arra a szót,hogy mi az amiben jó vagy? Mik azok ami érdekelnek?

2019. febr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Történelem a kedvenc tárgyam.Meg érdekel a politika.

Kommunikációs és szociális képességeim nekem is a béka segge alatt vannak.Barátokat se sikerült szereznem.

2019. febr. 19. 13:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor történelem irányban kéne elindulnod, politikához kell kommunikáció sajnos.
2019. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mit kezdjek történelemmel?Menjek el valami bölcsészkarra,amivel aztán nem kapok munkát?
2019. febr. 19. 21:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, ha valaki sok mindenben ügyetlen, hanem az, ha nincs semmi amiben tehetséges!

Olyan ember márpedig nem létezik, aki mindenben rossz!

Én is ilyen töketlen vagyok, mint ti!

Olyan dolgokban vagyok jó, amikhez a nők értenek inkább.

A gépészethez - , műszaki dolgokhoz - , amik egyébként elvárhatóak a férfiaktól, rohadtul nem értek, és nem is érdekelnek! Mondom úgy, hogy apám autószerelő volt...

Intelligensnek tűnök, mert rengeteget olvasok, tájékozódom, viszont, amúgy lassú felfogású vagyok, amivel sokszor okoztam már kellemetlen szituációkat...

Amikkel nagyon szeretek foglalkozni, azok a növények, állatok, de ezekből sajnos nem lehet megélni...

Úgyhogy, most én is itt vagyok, és azon agyalok, hogy milyen szakmát válasszak...

2019. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!