Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van jogom így "kirúgatni" a...

Van jogom így "kirúgatni" a kollégám, már nem bírom?

Figyelt kérdés

Én már itt vagyok 5 éve, határozatlan idejű szerződés, ide jártam gyakorlatra is, meg vannak elégedve a munkámmal, és én is szeretek itt lenni. Fél éve viszont jött egy úgy kolléga, akit ki nem állhatok. De már olyan szinten, hogy gyomorgörcsöm van tőle, és semmi kedvem bemenni, mikor vele vagyok. Ő "csak" alkalmi munkavállaló, amolyan beugró, ha valaki szabira megy vagy kiesik, de így is egy hónapban 15 napot itt van. Én nem akarok innen elmenni, máshol nem találnék ilyen jó helyet, viszont már nem bírom vele tovább. Arra gondoltam, döntés elé állítom a főnököt, vagy ő vagy én. És azért merném megtenni, mert tudom, hogy engem választana. Viszont így másnak a munkahelyét, a megélhetését teszem tönkre. Ti mit tennétek? Nagy bűn lenne "kirúgatnom"? Vagy vállaljam, hogy minden nap elcseszi a kedvem és undorral megyek be?


L/23


2019. febr. 16. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
A labda gömbölyű, nem legyél ennyire elszállva magadtól, mert a végén pofára esel.
2019. febr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Én kirúgatnám. Ebben semmi bűn nincs.
2019. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Az lenne a poén ha téged rúgna ki.
2019. febr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%

Női féltékenység? Vagy mi az ok?

Ha a munkája rendben és csak nem tetszik az illető valamiért akkor nem kellene. Ez nem óvoda

2019. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Mégis mi lehet olyan elviselhetetlen abban a kollégában?
2019. febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond vele? Vegzál téged valamivel?
2019. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem féltékeny vagyok rá, ő férfi, én nő. 50 fölött van, szóval nem vagyok szerelmes belé. "Férfi", bár nem úgy viselkedik. Sokat beszél, és nem értelmes dolgokról, hanem csacsog össze-vissza, csakhogy beszéljen. Ezen kívül belemászik folyton a személyes terembe, de olyan közel áll, hogy már nekem kényelmetlen, és hiába hátrálok, nem veszi észre magát. Idegesít ahogy beszél, a hangja is meg minden mozdulata. Nincs családja, se felesége, se gyereke, azt beszélik, meleg. És ezzel nem is lenne baj, ha nem viselkedne így, hanem normális emberként.
2019. febr. 16. 21:51
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindenki utálja, nem csak én, viszont én vagyok vele a legtöbbet, egy helységben. De a többieknek is elegük van belőle, mikor megy kajálni közéjük.
2019. febr. 16. 21:52
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Kérd meg, hogy moderálja magát!
2019. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire nem bírod, beszélj a főnököddel. De ne a kirúgatásáról, hanem esetleg arról, hogy ne legyetek közvetlen kapcsolatban.

Nekem is van egy ilyen kollégám. Nagyon igyekszem elkerülni-egy iroda van, nem nagyon tudom ezt megoldani, de azért próbálok kevesebb időt tölteni a közvetlen közelében. Kirúgatni nem akarnám, mert nem venném a lelkemre, ha miattam veszítené el a munkáját és ezzel nehéz helyzetbe sodornám.

Amúgy a kollégád jó munkát végez?

2019. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!