Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem érzem jól magam a munkahel...

Nem érzem jól magam a munkahelyemen, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 éve dolgozom egy cégnél, 23 éves vagyok és ez az első komolyabb munkahelyem. Sajnos nem kezelnek kollégakènt, inkább én vagyok az iroda "gyereke", mindezek mellett elég erősen érzem, hogy az a munkakör, amivel foglalkozom nem olyan fontos, csak valakinek kell ezt is csinálnia. A fizetést meg sem említem... És a vezetőség szerint nem látják, hogy engem motiválna bármi is... Szerintetek mit tegyek? Ti ilyen helyzetben mit csinálnátok? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2019. febr. 17. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Hát, elkezdenék nézelődni új munkahelyet illetően vagy megpróbálnék változtatni a munkamorálomon és kicsit összeszedni magam.
2019. febr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Szia :)

Nagyon hasonlitok hozzad szerintem. Epp most irtam ki egy kerdest ezzel kapcsolatban.

En is mindig ugy erzem,hogy en vagyok az iroda “gyereke”,es nem vagyok egyenerteku a tobbiekkel. Fogalmam sincs mit tegyel,de talan nyugtat a teny,hogy nem vagy egyedul :D :)

2019. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

1) nyelni, nyelni és nyelni

2) felmondani

3) de ezért kérdést kiirni kár volt, ezekre magad is rájöttél volna

2019. febr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
87%
Szia. Szerintem nem kell egyből felmondani nem az a legjobb megoldás hogy elmenekülsz, sőt még azt sem mondanám hogy az jó megoldás lenne hogy lenyeled a serelmeidet persze mivel te vagy az új így neked kell alkalmazkodni a többiekhez, de nem kell mindent eltűrni nekik. Igenis állj ki magadèrt, kapd össze magad és mutasd meg nekik hogy te is érsz valamit és ha látják hogy felnőttként oda állsz a dolgokhoz neked is vannak otleteid, hozzaszolasaid és megvan a véleményed a dolgokról akkor nem fognak gyerekként kezelni. Érezzék csak hogy neked is van mondanivalód ehhez kell hogy a munkádat is jól végezd és próbálj megbeilleszkedni nem s.ggnyalasra gondolok, de biztosan van olyan téma amihez te is hozzá tudsz szólni èrdemben. Hajrá ne add fel mert lesz még az életben szarság mutasd meg hogy meg tudod csinálni. Sok sikert :)
2019. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha kezdetektől nincs motiváció, akkor az a te hibád is, máshol sem lesz jobb.

Viszont van 1 év tapasztalatod, minden téren elégedettlen vagy, mondj fel.

2019. febr. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy a stressz felőröljön, akkor ajánlom, próbálj meg váltani! Elég, ha csak abba belegondolsz, hogy az életednek minimum egyharmadát olyan környezetben töltöd, amely nyírja az embert. X ideig lehet "keménykedni", de a természet előbb-utóbb benyújtja a számlát. Ha másként nem megy, kérd egy pszichológus segítségét abban, hogy segítsen neked meghatározni azt a munkastílust, amelyikben a legkönnyebben tudod kamatoztatni a tulajdonságaidat, - mert vélhetően egy ilyen munkakörben fogod a legjobban is érezni magad. És nem árt, ha megjegyzed: Igaz, hogy az ember pénzből él, de semmit nem ér a pénz, ha a bevételeid jelentős hányadát orvosi beavatkozásokra költöd! - Inkább keress szerényebben, de a (viszonylagos) nyugalom sokkal fontosabb hosszútávon, mint bármilyen "jólét"!
2019. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok jelenleg én is, szintén 23 évesen. :) Egyébként mivel foglalkozol és hol? (Privátban is írhatod)
2019. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!