Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hánykor kell ahhoz kelned,...

Hánykor kell ahhoz kelned, hogy beérj hatra a munkahelyedre?

Figyelt kérdés
Jelenleg állást keresek és nézek könnyebb fizikai munkákat is. Most nagyon elterjedtek az összeszerelői, csomagolói és egyéb nem túl nehéz kétkezi állások is. Van, hogy már jelentkeznék is az egyikre, de akkor meglátom, hogy három műszak, váltott műszak minden héten, hajnali kezdés stb… Mivel az egyik külső kerületben lakom, így van olyan állás is, ami másfél óra tömegközlekedést igényel csak oda. Ha mondjuk hatkor kezdődik egy műszak tegyük fel Pesthidegkúton, akkor ahhoz nekem fél 5-kor kellene elindulnom és minimum egy órával előtte, azaz fél 4-kor (3:30) kellene kelnem. Miért nem tudják emberi időpontra tenni a munkakezdést ezek a cégek? Lehet, hogy meg lehet keresni ezeken a helyeken 8 általános végzettséggel is 200.000.- Ft-ot, na de milyen áron? Rendesen éjszaka kell ahhoz kelni és elkezdeni készülődni, hogy beérjél munkakezdésre! Ráadásul az éjszakázást sem bírja mindenki, mert egyszerűen más a bioritmusa és nem mindenki éjjeli bagoly. És még erre akarnak túlórát rárakni önkényes módon? Ti hánykor keltek, hogy beérjetek mondjuk hajnali 6 órára és hogyan bírjátok, hánykor fekszetek le? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 18. 13:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
4:20 kor.
2019. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha 6ra kellene beérnem, akkor is ráérnék 5kor kelni. És ebben bőven van extra, ajtótól ajtóig 20 perc, változtatnék az életvitelemen, hogy ébredéstől ne 60 percre érjek be.
2019. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Szia. ugyan én 7re járok dolgozni, de ahhoz, hogy beérjek időben(6.50:D) 4:40kor kelek. Busszal járok, illetve előtte elviszem a gyereket bölcsibe(6ra). Ha nem lenne gyerek, akkor 5.20körül kelnék.
2019. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

5:15

20 perc alatt elkészülök

15 perc az út autóval, 20 perc busszal

Keress olyan helyet, ami közelebb van, vagy ahol később kel kezdeni.

2019. febr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
5:30-kor kezdek, és 4:50-kor kelek. Ha ehhez arányosan számítasz, akkor 5:20-kor kelnék hatos kezdésnél. Bár nekem közel van a munkahely, 5 perc gyaloglás. A lefekvés meg változó, van, hogy tízkor már ágyban vagyok, és van, hogy csak éjfélkor. Nem okoz problémát, már megszoktam.
2019. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha 6ra kellene járnom, akkor 4:10kor kéne. 1 óra 10 perc az út a munkahelyemig.
2019. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Én is munkahelyet keresek mert a jelenlegi nagyon messze van mert elkoltoztem.

Éjjel 3kor kelek, ha 6-ra kell mennem. :/ sajnos autok nincs, a munkasbusz csak egy helyeb all meg a varosban es persze hogy nekem az a masik masik felen van... ezert 1ora meg a buszmegalloba erek, tovabbi 1.5 ora mire oda er a busz....


Igyekszem hamar masik allast talalni mert ez igy tarthatatlan...

2019. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%
8-16 a munkaido, de ha 6-ra kellene menni akkor is eleg 5-kor kelnem, fel ora keszulodes, 5 perc jégkaparás, 5 perc kocsikazas, es bar elég lenne 8 elott 5 percel bemenni a kapun, legkesobb 7.40-re odamegyek, mert nem mindig van jo parkolo.
2019. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Metionin ***** válasza:
65%

Negyed órányira lakom a munkahelytől, szóval ha most kellene akkor nagyonmax 5-kor kelnék. Amikor gyárban dolgoztam, az kint volt a fenéban a város szélén, 4kor keltem hogy éppenhogy beessek 5:55-kor. Korábban busz/villamos se volt. Ráadásul éjfél előtt akkor se tudok elaludni ha fizetnének érte, így napi 4 óra alvásom volt, munka után meg mentem órára. Életem egyik legszarabb fél éve volt ez a délelőttös időszak. Én alapvetően az éjszakás műszakot szerettem de abban a félévben megszüntették, délután voltak az órááim nagyobb része, így maradt a délelőtt.

Szóval ez attól függ hogy milyen messze van a munkahely és hogy mivel tudsz közlekedni.

2019. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
4:40-kor kell kelnem, hogy 6:50-re beérjek és átöltözzek munka előtt, úgy hogy 6:05-kor indul a busz. 30N
2019. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!