Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Február 28-án mondanék fel a...

Február 28-án mondanék fel a munka helyemen és 1-jén kellene kezdenem az új helyen, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
A mostani munka helyemen fel szeretnék mondani. Próba idő alatt vagyok és bunkó a főnök is és a kollégák is, el várja a főnök hogy olyan tempóban dolgozzak mint a 20 éves dolgozó és még az is hogy mikor mentem a szerződés írni alá irattak velem egy papírt hogy ha fel mondok akkor amit el használtam anyagot a gyakorlás alatt azt ki kell fizetni ami lehet 100.000 Ft is (varroda) Sajnos nagyon kellett a munka akkor így muszáj volt alá írnom és dolgoznom. Most viszont kaptam egy jobb lehetőséget itt helyben nem is kell utaznom annyi hogy itt 4 órába lennék be jelentve. Lehetséges az hogy egyik nap fel mondok más nap pedig az új munka helyen kezdek?
2019. febr. 19. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbaidő alatt felmondhatsz bármikor!!
2019. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha feb. 28 még a próbaidőben benne van, akkor indoklás nélkül nyugodtan.
2019. febr. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!