Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon stresszelek a munkám...

Nagyon stresszelek a munkám miatt. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Új munkahelyen vagyok és kasszában dolgozom általában, de van, hogy mást is kell csinálnom. Múlt héten is így voltam, a kasszámat lezártam és elmentem a dolgomra, de mikor visszatértem, láttam, hogy a kollégáim közül többen is az én kasszámat használják. Azt hittem, hogy az én kasszámat már lecserélték, de mikor megnéztem, az én nevemen volt (a műszakvezető nyitotta ki a kasszámat nekik a tudtom nélkül). Másnap kiderült, hogy kasszamínuszom lett, amit nem értek, mert én mindig kétszer számolom a visszajárót (ezelőtt 2 évig voltam kasszában és soha nem volt mínuszom). Persze ezt jól lehordva hozták a tudtomra és azóta a főnök, a műszakvezetők a nyakamra járnak és én emiatt nagyon stresszelek. Hogyan segítsek magamon, hogy ne stresszeljek? Pár óra múlva munkába kell mennem , de én már most sírógörcsben vagyok.

2019. febr. 22. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Másnap kiderült, hogy kasszamínuszom lett"


Magyarországon azonnal fel kell mondani ha más tudja használni a kasszádat a kulcsod nélkül, mert azonnal szétlopják.

2019. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valóban. Még próbaidőd van. Bemész, megmondod, hogy a te neved alatt más dolgozott a kasszádban. Ez számodra elfogadhatatlan, pláne a hiány miatt és hazamész
2019. febr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Szívem szerint felmondanék, de nem tehetem meg, mert kevés a munkahely a környéken és szükségem van a pénzre. De már keresek új helyet és amint lesz én megyek.

2019. febr. 22. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azonnal hagyd ott, mert a kasszahiányt veled fogják kifizettetni és akkor ugrik a fizud, tehát kb ugyan ott leszel, mintha nem dolgoznál.

Ha ki akarják veled fizettetni a hiányt, ne fizesd ki.Hivatkozz arra, hogy szabálytalanul a te kasszádat használták.

2019. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Légy erős, és ha van másik rögtön mondjál fel. Átérzem milyen ez, valahogy meg kellene tanulni letojni a munkahelyet, de nem olyan egyszerű ez.. :(
2019. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!