Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki 16 órában dolgozik,...

Aki 16 órában dolgozik, hogyan élitek meg? El merjem vállalni?

Figyelt kérdés

Volna egy munka.Reggel 6- este 9-ig.Plusz oda-vissza fél-fél óra utazás.azt ne tudom még, hogy fizikailag mennyire kimerítő.Elvileg lépcsőzni, nehezet cipelni nem kell.(Étkeztetés).De nem szakács, nem konyhalány munka.

Nos úgy van, hogy heti 4 nap meló, 3 szabad.

Nem tudom, mennyire lenne ez kibírható? Vagy inkább bele se vágjak? Nem szeretném kikészíteni a szervezetem.

Van itt valakinek ilyen hosszú munkaidővel tapasztalata? Vajon hogy lehet ezt leamortizálódás nélkül kivitelezni?


2019. febr. 22. 17:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Még a 12 órázás is brutális, akkor 16 óra milyen lehet? :D


Pláne heti 4 nappal számolva.


Ilyen munkát nem szabad elvállalni.

2019. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...heti 4 nap rengeteg. Képzeld, hogy heti 5 van 8 órás munkánál. De 16 órán meg 4, az baromi sok.

Ez tényleg rabszolga feeling.

Ne vállald el.

2019. febr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Voltam nemrég egy 12 órás próbanapon.Diszpécsert kerestek egy pizzériába, de természetesen hamar kiderült, hogy a diszpécser nem csak a telefonnál van, hanem mindent csinál, plusz még a telefonhoz is rohangál...lényeg, hogy ülőhely nem volt, mert kicsi a helyiség, így a 12 óra alatt összesen kb 10 percet ültem a pulton görnyedve...enni nem volt idő normálisan, csak állva időnként bekaptam pár falatot, mert vagy a telefon csörgött, vagy sütni kellett.Nem fizikailag volt nehéz, hanem a normális komfort hiánya miatt.Mert azért ennyi időt ácsorogni az sok!
2019. febr. 22. 17:35
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. Mondhatnak bármilyen jó fizut ez nem embernek való, nem lenne életed.
2019. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez így robotmunka, én nem vállalnám el. Eleve kutyám van, akit nem hagyhatok bármeddig magára csak mert dolgozom. De ez akkor is szívás lenne, ha nem lenne kutyám. Mennyit tervezel aludni? Másra nagyon nem lesz időd a munkanapjaidon a munka és az utazás mellett.
2019. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ez is tulajdonképpen konyha, attól tartok, itt is hasonló lenne.
2019. febr. 22. 17:37
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
ne tedd ezt magaddal. nem is értem hogy hirdethetnek meg ilyen feltételekkel állát
2019. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Egymás után van a 4 nap meló 3 pihenő? Úgy nagyon jó pénzért kipróbálnám ha nincs más. Meg a péntek, szombat, vasárnap az? Máskülönben biztos hogy nem. Akkor nagyon jó pénzért se.
2019. febr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Aludni? Hát, ez is érdekes dolog..

Reggel az 5.20-as busszal kéne mennem. A megjelenés fontos,(dekoratív legyen...) szóval a készülődés, meg hogy azért ne induljak éhesen, legalább másfél óra, szóval 4 előtt azért fel kellene kelnem.

Hazafelé ha nem léphetek le 20 perccel korábban, akkor a 21.45-ös busszal mehetek, kb fél óra buszozás, meg 15 perc séta hazáig.szóval fél 11-re már otthon is vagyok.

Ha azonnal beesek az ágyba és szerencsém van, hogy el is tudok aludni, akkor jobb esetben 5 óra hosszát alhatok, és ennyi.

2019. febr. 22. 17:44
 10/38 A kérdező kommentje:
Úgy van, hogy 2 nap munka, 3 pihenő, utána 1 munka 1 pihenő, 2-nél több munkanap nincs egymás mellett.
2019. febr. 22. 17:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!