Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha menedzsment szakot végzek,...

Ha menedzsment szakot végzek, akkor mit fogok tanulni és mi lehetek?

Figyelt kérdés

A Közgazdaság- és Gazdálkodástudományi Karon belül van Menedzsment szak, amit eltudnék végezni távoktatással is, munka mellett.

Ugye Magyarországon ez egybe van a gazdálkodási szakkal, ha jól tudom, én Romániában élek és itt külön szerepel szakként a menedzsment.

Az a gond, hogy nem találok pontos leirást, hogy kb mit tanitanak és miben tudom ezt majd hasznositani?

Matekból sosem voltam jó, tanulni amit kellett mindig megtanultam, az viszonylag könnyen megy.

Tudnátok egy kis útbaigazitást adni nekem?


2019. febr. 23. 09:37
 1/1 anonim válasza:
A menedzsment a cégtvezetéssel foglalkozik. De a menedzsmenten belül is van több terület: HR-Menedzser, logisztikai-, marketing-, ügyfélkapcsolati menedzser, tehát a menedzser fogalma széleskörű. Én nem mennék ilyen általános szakra, szerintem jobb ha egy bizonyos területet választanál (HR, logisztika, marketing, értékesítés). Ha egy ilyen szakot elvégzel, akkor is menedzser lehetsz és nem kell ahhoz kimondottan "menedzser" szakot választanod, mert az általános és a cégek általában egy bizonyos területre specializálódott munkatársakat keresnek.
2019. márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!