Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy fizikai munkàhoz azt...

Ha egy fizikai munkàhoz azt írjàk elvàràs a jó fizikum meg a terhelhetöség akkor ne jelentkezzek ha sovàny férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Ez ilyen alkalmi meló lenne, nem kell mindennap menni mégis szép pénzt igérnek ahhoz képest. Ok amikor menni kell akkor 12 oras munkanapok vannak. Mindegy én úgy gondolom kibirnàm. Igazàból pakolni kell teherautóról fel meg le ezt azt. Szóval menni kell a soförel és segiteni a munkàjàt. Nem fognak igy elkuldeni engem?? Vagy lehet be se hivnak?? Mit takar a jo fizikum?? Nagyon izmos??

2019. febr. 23. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

A sovány lehet erős, nézd meg a nagyapáink korabeli parasztembereket.

Viszont ha az van a hirdetésben, hogy kell az állóképesség, akkor az azért komoly fizikai megterhelés lehet.

Milyen cég?

2019. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tőlük függ. Nekik a kinézet a fontos, akkor lehet nem kellesz. Az én tapasztalatom, a vékonyabbak szívósabbak.
2019. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Passz. Nincs odairva milyen ceg ez. Ennyi volt ott jo fizikum kell terhelhetoseg meg alapfoku iskolai vegzettseg.
2019. febr. 23. 17:30
 4/8 anonymousreview60 ***** válasza:

A nagy muszkli és az állóképesség nem szokott együtt járni. A tanárom pakolt annó szenet a laktanyában egy pesti izompacsirtával. Mire a ranár végzett a maga részével, a gyerej izomagy a felével sem. A tanárom azt mindta, hogy akkor már unkább laoátol egy szabolcsi cigánygyerekkel.

A kollégámat költöztettük a negyedikre. A költöztetők nem voltak muszklisak, inkább inasak, de nem is nagyon kellett megálniuk. Ha 12 órás a meló, akkor ott valószínűleg nem "rohanni" kell, hanem kitartóab pakolni.

Szerintem, ha ásni bírsz, jelentkezz.

2019. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mérlegeld hogy bírod-e hordani a 25kg-os meszes zsákokat, vagy az 50L-es söröshordót, esetleg bútorokat stb... nem tudjuk milyen sofőrről van szó, mit szállít.
2019. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Es felhordani a kanapet a harmadikra stb?


Fiatalon nagyon vigyazni kell. Ket ismerosom is elkapalta a gerincet. Egesz eletre lumbagosak lettek ami barmikor kijohet

2019. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na azt nem tudom mit kell pakolni. Nincs odairva. Elgondolkodtato, ilyen nehezeket nem akarok emelni.
2019. febr. 23. 18:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jó fizikum meg állóképességet írnak oda, akkor arra utalnak, hogy ne jelentkezzen oda az olyan, akinek fáj a térde/dereka/háta, aki fél óra álldogálás után már le akar ülni, mert "elfáradt", meg hasonlók. Nem kell Herkulesnek lenni egy ilyen munkához, vékonyan is lehet erős valaki, aztán majd úgy is meglátod, hogy gyakorlatban bírod-e a munkát.
2019. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!