Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezhet barátság ezzel a...

Létezhet barátság ezzel a kolléganőmmel?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve dolgozunk együtt, és már amióta odakerültem, akkor nagyon jó volt a kapcsolatunk. Ő volt az első aki nyitott felém, akivel a legkönnyebben megtaláltuk a közös hangot. A szomszédos kerületben lakik, úgyhogy oda, és hazafele is mindig együtt megyünk. Egy a bökkenő. Évek óta boldog párkapcsolatban él. Ismerem a párját is, egyszer meghívtam őket, és beültünk együtt egy italra. Nagyon rendes srácnak tűnt, és egyáltalán nem akarnék bekavarni a kapcsolatukba. Mégis egyre jobban vonzódom a kolléganőmhöz, minden tekintetben az ideálom, és bármiről tudok vele beszélgetni, a legbizalmasabb dolgokról is. Mit kéne tennem? Lehetnénk csak barátok, de én nem hiszek a férfi-nő barátságban. Dobjak el egy régi, és sziklaszilárd elvet érte? Gondoltam rá, hogy elkezdem kerülni, és tudatosan távolságot tartani, de nem lennék rá képes. Így viszont csak erősödik bennem a vonzalom. Hogy tudnám ezt lerendezni?

2019. febr. 24. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Légy férfi és tartsd tiszteletben, hogy párkapcsolatban él.

Dolgozol, felnőtt ember vagy, nem lehet ez olyan lehetetlen feladat

2019. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezni létezhet, de te már álmodozol.Annyi szabad nõ van,miért egy foglalttal akarsz kikezdeni.
2019. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát még jó, hogy nincs férfi női barátság olyanok közt, ahol az egyik többet érez a másik iránt ennyivel.

Ne mozdulj rá... kezdj el körülnézni mások között. Ha nem bírod, akkor inkább hagyd békén. Én igazából tisztáznám vele, hogy mit érzel, mert ez elkerülhetetlen, hogy egy ilyen bizalmas kapcsolatban kialakuljon valami hasonló, viszont idővel elmúlik.

2019. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mivel már most többet érzel iránta,mint barátság.
2019. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!