Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz ha ezt veszem nőnapra?

Gáz ha ezt veszem nőnapra?

Figyelt kérdés
15-20 nő van a munkahelyen. Úgy gondoltam, hogy veszek nekik dobozos raffaellót. Persze nem mindegyiknek külön egy doboz, hanem vehet belőle egyet. Gáz ez így? Vagy felesleges ez a munkahelyi ajándékozás?

2019. febr. 26. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nőként mondom, hogy tök felesleges a nőnapi ajándékozgatás. Ennek ellenére, ha iderakna az asztalra egy kolléga egy doboz raffaellót, hogy mindenki vegyen belőle magának, nem sértődnék meg. :) De azért legalább annyi darab legyen benne, ahányan vannak a csajok! ;)
2019. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez bevett szokás a férfikollégáktól, szerintem kedves gesztus. Ne verd magad nagyobb költségbe, de ahogy az első is írta, annyi legyen, hogy mindenkinek jusson.

Kedves tőled :-)

2019. febr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Körbe kínálni gáz, kitenni a közös asztalra, szekrényre nem gáz.


Nálunk az idorában van egy szekrény és ha valaki gyümölcsöt, édességet hoz akkor oda van kirakva. Ide kerülnek a télapók és nyulak is a gyerekesektöl. Ès ide kerülnek a kollágák kedvességei is.

De a kérdés, egy tál gyümölcsnek nem-e jobban örülnének, pl mandarin, szölö, apróbb gyümölcsök...

2019. febr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kaptuk munkahelyen a "kötelező" céges ajándékot (cserepes virág,plusz kaspó), viszont a főnök minden női dolgozónak kiosztott két puszi kíséretében egy darab Ferrero Rose-t. Annyi jól esett. Mindenki örült neki. Apróság, de egy kedves gesztus. Nagyon jó ötlet, majd meglátod!:)
2019. febr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Közös asztal nincs. Egy kajálda van, de ott idegenek is vannak meg nem is megy ki mindenki. Meg hát ha lenne is, akkor valaki biztos 5-öt venne, valaki 1-et és van aki semmit. Az úgy nem igazságos. Úgyhogy muszáj körbe vinni.

2019. febr. 26. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Nálunk 4 fiú és 14 lány van a csapatban.

4-en megvesznek 14 tábla különböző fajta Milka/boci csokit és körbekínálják egy dobozból :)

2019. febr. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz, kedves gesztus. Az a lényeg, nem az értéke szerintem, hanem hogy eszedben volt, gondoltál rájuk
2019. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az sem elhanyagolható tény, hogy figyelmes vagy nőnapkor!
2019. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#5. kérdező! A Raffaello a dobozon belül is egyenként van csomagolva. Körbemész, mint ahogy írtam, hogy csinálta a főnököm, és annak adod, aki a közvetlen kolléganőd, ne tedd közös asztalra. Ez így hülyeség. Ne tedd ki sehová, egyenként oszd szét közöttük. Nem az érték a fontos, hanem a gesztus. A dobozban nem tudom pontosan, hány darab van, veszel kettőt, így mindenkinek jut.
2019. febr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!