Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pincér, a bolti eladó, a...

A pincér, a bolti eladó, a takarítónő meg a gyári munkás csicska munka? Ha ezek közül a 4 közül kellene választanotok, ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
A pincér, a bolti eladó, a takarítónő meg a gyári munkás csicska munka? Ha ezek közül a 4 közül kellene választanotok, ti melyiket választanátok?

2019. febr. 27. 16:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Egyik se az. Valakinek ezt is el kell végezni. Ha választani kéne a takarítást választanám, mert ott nem kell kommunikálni idióta emberekkel.
2019. febr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
98%
Nem mondanám, hogy csicska munka. Már dolgoztam pincérként (diákként), nem volt rossz, de nem ájultam el tőle. Gyárba viszont nem szívesen mennék, nem bírnám.
2019. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%

Mi az hogy csicska munka? A tisztességes munka mióta szégyen?

Pincér vagyok,és nem azért mert nem értek máshoz hanem mert én ez akartam lenni gyerekkorom óta.

De a többivel sincs semmi probléma

A csicska egyedül te vagy,egy másik emberre ilyet nem mondunk.

De gondolom téged eltart apu meg anyu,szóval még életedben nem dolgoztál egy elkényeztetett nagyképű takony lehetsz.

2019. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%

Én azt szeretném, kérdező, ha te próbálnád ki mindegyiket 1-1 évig!

Utána csicskázhatsz...

2019. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

Egyik se az. Gyar rengeteg van nem mindegy hogy a futoszaag mellett csavart valogatsz vagy csomagolsz vagy epp te felugyeled a munkasokat.

Takarito- ha egy ceghez mesz, akik irodahazakat vagy korhazakat stb takaritanak akkor tobekkel parhuzamosan dolgozol. Szep szakma. Ha vendeglatos helyen takaritasz akkor gazosabb, mert akkor bele lehet bolondulni hogy felsepersz es a kis kcsog tizeneves mar dobja is le a foldre a szemetet vagy mindenki beeszik az asztal ala.

A bolti elado: egy segito kiszolgalo szakma. Lenyegeben kedvesnek kell lenni es segitokseznek, ha ezt jol csinalod tobben vasaroonak nagyobb a bevetele a boltnak es talan meg fizetesemelesre is futja a profitbol.


Takaritokent lehet menni gazdagekhoz is, na ott azert esznel kell lenji nehigy valaki ne csak takaritast kerjen plusz nem tunhet el semmi, azt kell csinalni amit kernek es azt jol. Viszont aki erre kepes az tud nagyon jol is keresni. Ez bizalmi munka.

Pincer- nagyon kiszolgalo munka de ha jo vagy benne jo esetben a te zsebedbe megy a birravalo es nem a tulajeba.


Ha csak ez a 4 lehetosegem lenne, akkor nokent (gyenge fizikummal) ez lenne a valasztasi soreendem:

1. bolti elado

2. takarito

3.pincer - gyari nunkas (pincernokent felnek, hogy leejtem a talcarol a dolgokat vagy rossz napom van es valaki emiatt megszol mert nem eleg szeoen mosolygok holott nem is haragszom ra)

2019. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
31%
Hagyjad utolsó,egy ilyen sz@rdarab, 8 órát se tudna végigállni,ne várj tőle ilyen lehetetlenséget.
2019. febr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%

Nem csicska munkák ezek, ne legyél ennyire lekicsinylő.

Pincér.

2019. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

15 évig dolgoztam pincérként. Semmi csicskaságot nem láttam benne. A felsoroltak mindegyike érted is dolgozik, a te életedet teszi könnyebbé. Ok, az éttermet kihagyhatod az életedből, de mire mennél, ha nem lenne eladó a boltban, nem takarítana a takarítónő a kórházban, vagy a gyárimunkas egy szalmaszálat se tenne keresztbe mondjuk a telefon összeszerelő szalagnál ?

Nincs olyan, hogy csicska munka. Nem csak agysebeszekre meg ügyvédekre van szükség a világon, kell a pincér, eladó, takarítónő, gyárimunkas, sot, kapaszkodj meg, a kukas is

2019. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
Csak szólok: a pincér egy önálló szakma!
2019. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem csicskamunka, el kell, és lehet látni azt is. Amit választanék az a takarító vagy a gyári munkás lenne.
2019. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!