Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Léptetek vissza alacsonyabb...

Léptetek vissza alacsonyabb munkahelyi pozícióba szándékosan?

Figyelt kérdés
Most gondolkozom a váltáson, csak azért mert nem érzem olyan jól magam. Mellesleg úgy látom hogy nem tudnék idővel sem magasabb pozícióba kerülni. Az a munka amit kinéztem kicsit magasabb fizetést (15-20e) adna annak ellenére hogy kisebb pozíció. Érdekelne hogy valaki lépett vissza csak azért mert nem érezte jól magát? És/vagy döntött inkább a 20 percel több utazás mellett csak hogy jobban érezze magát?
2019. febr. 27. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én igen. Pszichés problémáimra való tekintettel úgy gondoltam, kevesebb stresszel és kevesebb fizetéssel többet nyerek, mint vesztek. Egyébként igazam lett, persze mindenki esete más.
2019. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen. Középvezető voltam, de kevesebb volt a fizum és 3 ember munkáját végeztem, plusz a "beosztottjaim" halálra idegesítettek a nemtörődömséggel, a főnököm pedig nem tudott sem többet fizetni, sem a körülményeken változtatni.

Most sima beosztott vagyok, de többet keresek, a főnököm kedves és megbízik bennem, én is benne. Jó a csapat. Utazni nem kell többet, viszont néha későig kell dolgozni, és hétvégén is.

Szerintem válts. Legkevésbé az számít hogy a papírodra milyen beosztás van írva. Ha jó kedvvel mész dolgozni, már jól jártál.

2019. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak gondolkodom rajta, hogy mérnökből átmennék szerelőbe. Fizetés kezdőként hasonló, mindkettővel lehet jól és kevésbé jól keresni, rajtad múlik. Mentalitásom jobban illeszkedik egy szerelőjéhez, jobban szeretem ha megmondják mit kell csinálni, nem kell annyira kreatívnak lenni. Felszabadultabb vagyok olyan munka közben. Ami eléggé visszatart hogy nem szeretem kitenni magam az időjárás viszontagságainak mert beteges vagyok, de irodában elvagyok egész évben egészségesen. Ezenkívül a szerelői/segédmunkás közegért se vagyok oda.
2019. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt teszem, így is van felelősségem, de nem szívesen vállalom/vállalnám az eredeti területemet végezni.
2019. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!