Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy,2-3 év és...

Miért van az hogy,2-3 év és az emberek többsége másik munkahelyre megy vagy városba?

Figyelt kérdés
Míg régen nyugdíjas koráig egy helyben marat és többet is kereset mint a mostani emberkék? És senki nem lép semmit a fejlődő világokban amikor rengeteg költséggel, stresszel jár?
2019. febr. 28. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem divat egy helyen lenni. Az emberek oda mennek ahol van munka és lehetőleg még jó a fizetés is.

A másik ok, hogy megunhatják a banánt és azért váltanak.

2019. febr. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkire jelemzo ez az eset, én 14 éve ugyanott vagyok és ismerek olyat lányt is aki nehezen vált újra, gondolvan ki tudja hogy milyen. Nem túl jó de van rosszabb is.

Meg a párkapcsolatban sem szeretek váltani.

2019. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kiemelt bérezés miatt váltogatják a jobbnál jobb versenyképes helyeket. (Vicc)
2019. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert megunom, nincs ertelme tovabb eroltetni azt a munkahelyet azert hogy kiegjek. 3. munkahelyemen vagyok fel eve, az elozo cegeknel majd' masfel evig voltam.
2019. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dolgoztam gyárban, tucatjával voltak ott ötvenes emberek, akik tinédzserkoruk óta ott dolgoztak. A többségük meglehetősen kiégett, stresszes, panaszkodó ember volt. Nos, én ezt nem akarnám.
2019. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, valami savval vagy lúggal dolgozó ember az, aki nyugdíjas koráig egy helyben marat.
2019. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!