Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jovoheten megyek interjúra...

Jovoheten megyek interjúra egy gyárba. Mire számítsak mit fognak kérdezni illetve milyen feladatok szoktak lenni a teszt irasnal?

Figyelt kérdés
Eddig csak diakmunkan voltam és nyári gyakorlaton dolgozni. Sose volt igazi munkahelyem és félek mint a pitsa.

2019. febr. 28. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyárban nagyon egyszerű a teszt. Kb. egy másodikos gyerek is képes lenne megírni.
2019. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Számolás számológép nélkül (szorzás, osztás...), átváltások (mértékegységek),

Adott egy hosszú számsor, ahol észre kell vedd a fordított számot, vagy egy betűt...

Vannak ábrák, és ki kell választani a soron következőt (olyasmi feladatok, mint a kompetencia mérésen). Adott egy számegyenes és azon kell elhelyezni értékeket.


Másik helyen: elég durva szorzás, osztás, összeadás fejben, nem csinálhattál mellékszámítást írásban. Nyitott mondat szerűségek, meg alapfokú egyenletek, hatványozás is jelen volt... Akkor szövegértés, ami egyben munkavédelmi tájékoztató lett volna, de sok papírt kaptam akkor kézbe (fontos papírt is) és elkevertem a szövegrészt, és a saját kút fejemből kezdtem kitölteni. Na annyi mázlim volt az egésszel, hogy a csaj lexarta az egészet, csak a formalitás miatt adta ki (már amúgyis megvolt a helyem), olyan kérdések voltak, hogy hogyan kell helyesen emelni, mennyit emelhet nő-férfi egy adott testhelyzetben, mire figyelmeztetnek a következő táblák, akkor voltak konkrét jogszabályok aminél tudni kellett, hogy melyik a helyes... Elég húzós lett vna ha számít a teszt, főleg, hogy adategyesztetésre hívtak be :D de ne aggódj, ez külföldön történt.


Próbamunkát is szoktak adni, pl van egy bőrdarab amit úgy kell hajtogatni, ahogy mutatják. Nézik, hogy mennyire van kézügyességed, mennyire figyelsz arra amit mondanak. Adnak két alapanyagot, és keresd meg a hibát/különbséget (általában a sorozatszámban megfordítanak egy számot)...


Nem nagy dolog, de azért túl könnyűnek se mondanám némelyiket, főleg a számolásnál, ha el vagy kényelmesedve (teló ugye bármit átvált neked).

2019. febr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!