Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki akarnak készíteni. Mit tegyek?

Ki akarnak készíteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy kis üzemben dolgozom négyen vagyunk itt alkalmazva. Sajnos van egy kolleganő aki kezdetektől fogva valamiért utál...soha nem ártottam neki.Ő egy összeférhetetlen ember egyébként csak jól tud helyezkedni és igazi vérbeli spicli.

Most elhatározta hogy kicsinál engem és eléri hogy felmondjak vagy összeroppanjak. A főnökömnek teljesen eláztat, hogy nem dolgozom , lusta vagyok, és összeférhetetlenül viselkedem. maga mellé állította a másik két kollegát is, szerintem ők félnek tőle pont azért mert nagyon jóban van a főnökünkkel és mindent jelent

neki. Mondhatnátok hogy mondjak fel de sajnos nincs sok lehetőségem más melóra, és a pénz kell mert különben éhen hal a családom. Mit tegyek? Hogy szállhatnék vele szembe? Már annyira kikészített hogy jelenleg táppénzen vagyok.


2019. febr. 28. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig más megoldás nincs. Akkor mondj fel, ha találtál helyette valamit. Addig is könnyebben eltudod viselni, mivel TUDOD, hogy le fogsz innen lépni. Ha meg sem próbálod neurotikus pszichozis lesz a vége... nálam az lenne...
2019. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is érzem hogy nem fogom bírni...már beteg vagyok, és megmondta a doki hogy emiatt.
2019. febr. 28. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
A főnök azért főnök, mert nem hülye. Látja hogy mi történik, ezért nem vagy még az utcán :)
2019. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg normális főnököd van. Velem hasonlót csináltak a kolleganők, (pénzügyi osztályon). A mi osztályvezetőnkkel (nő) az volt a baj, hogy ő totál konfliktuskerülő volt, és mindent ráhagyott az osztályára, rendezzük magunk között. Én felmondtam:(
2019. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hidd el én is felmondanék de itt semmi más melo.nincs egyenlőre..éhenhalnánk...igy meg lehet hogy belehalok...most döntsek jól:(((((((
2019. márc. 2. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!