Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elfogadhatónak tartjátok hogy...

Elfogadhatónak tartjátok hogy egy munkahely saját kénye kedve szerint rángat titeket a munkaidő és bér tekintetében?

Figyelt kérdés

Most felvett valakit kell neki a hely így ti le vagytok csökkentve munkaidőben és bérben is.l Ne gyere csak 4 napot a héten. Aztán ne gyere csak 3at. Aztán elment az új ember na akkor újra gyere ötöt. Na mégis visszajönne az épp elment ember kell neki a hely, akkor újra ne gyere csak 3 napot.


És persze a bér meg a napokhoz igazodik ez evidens, 3 napos hét az 5 helyett kb fele bér.

Eltűrnétek hogy így ide oda tegyen ahogy neki jó? Itt az új ember valami haverja vagy ki kell az hely neki, így elvesz a meglevőktől órákat. Aztán elmegy a haver akkor visszaadja. Aztán mégis visszajönne a haver akkor újra elveszi.


2019. márc. 1. 10:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Igen
2019. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én ennél kevesebb hülyeségért otthagytam egy ismert céget jó fizetéssel, mert amint a morálom romlott elkezdtem utálni az egészet. Nekem ez így nem kell.


Saját vállalkozást csináltam és most állati jól elvagyok.


Ha most 100an azt mondják neked, hogy ez így rendben van, szerinted is rendben lesz? Ne legyél birka... ;)

2019. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mit írtál alá szerződésben? Mert a beoszts és ahhoz, hogy melyik héten mennyit dolgozol ehhez igazodik.
2019. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"Mit írtál alá szerződésben? Mert a beoszts és ahhoz, hogy melyik héten mennyit dolgozol ehhez igazodik."


Hagyjuk már a szerződést. Teljes munkaidős a szerződésem heti 40 órás.


Van itt olyan aki vagy évek ótaitt van úgy hogy anno idejött teljes munkaidővel aztán vagy 2 éve áttették részidőbe de a papír maradt,így 2 éve jár be 40 helyett 30 órában a 40 órás szerződéssel. Erre varrjál gombot.

2019. márc. 1. 16:46
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Ezek szerint te elfogadhatónak tartod, ha még mindig ott vagy. Épeszű ember ilyen helyen nem marad a próbaidő végéig sem.
2019. márc. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Ezek szerint te elfogadhatónak tartod, ha még mindig ott vagy."


A szükség nagy úr. Elfogadható vagy sem, a semminél jobb.

Ha innen elmennék az könnyű lenne na de hova.

2019. márc. 1. 18:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az van, hogy a havercimbi alkalmazottaknak be se kell járniuk, mert papíron ott vannak? Meg hogy a főnök a fizuból így is, úgy is zsevrerak egy pár tizest, fizupapír meg már 10 éve nuku?
2019. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
most csak az nem talál munkát, aki nem akar. ennél jobb pillanat nincs a kizsákmányoló szarrágók hátrahagyására.
2019. márc. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

"most csak az nem talál munkát, aki nem akar."


Az igaz!!

De amíg az a munka amit találnék az csak ennyit vagy még enynit se adna mint ez addig ugyan hova menjek?

Új helyre még ennyiért se?

Akkor maradok.


Majd ha lesz hely ami másfélszer enynit ad és persze fel is vesz engem (ugye.... ezt gyakran elfelejtik a szuperokosok) akkor megyek.

2019. márc. 2. 09:04
 10/17 anonim ***** válasza:

drága kérdező, tudod az úgy van, hogy ha csak ülsz a seggeden és várod a megváltást az államtól vagy egy fehér lovon érkező gáláns cégvezetőtől, hogy a két szép szemedért megduplázza a béredet, akkor nagyon szar életed lesz.

levelező képzések végezhetők munka mellett, feleségem és több haverom is nyomja, hosszabb ingázás bevállalása(ha megéri)... szóval ha többet akarsz, többet kell letenni az asztalra. szakmát tanulni sosem késő

2019. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!