Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek? Gyűlölök dolgozni!...

Mit tegyek? Gyűlölök dolgozni! Utálom a koránkelést! De muszáj mennem, mert másképp éhen pusztulás van!

Figyelt kérdés
Már nem bírom, olyan mint a börtön, megfolyt ez az életmòd, mindennap 5 kor kelés, a melòhelyen az idő megál pedig csinálom a munkám de nem telik! Mintha megállna az idő! Elegem van ebből!és ehhez még társul a szociális fòbia! Jobb lenne otthon dolgozni! De otthoni munka meg csak az a rossz MLM van amiből majd 10 év múlva lesz pénz ! Élet ez ?
2019. márc. 2. 05:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Keress állandó délutános vagy éjszakai műszakos munkát! Lehet, hogy az a típus vagy, akinek azok jobban fekszenek.
2019. márc. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Felnőtt élet része. Emberek jelentős része örül, ha 5-ig alhat.
2019. márc. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Keress másik munkát amiben jól érzed magad
2019. márc. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Keress másik munkát ahol nem kell ilyen korán kelni. Én is utáltam ezt az életmódot... úgyhogy megértelek..
2019. márc. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Keresel masik melot ami nem 50 kilometerre van, es nem reggel 6kor kezdenek.
2019. márc. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
43%

Nem élet. Én inkább mennék utcára, mint 12 órázni egy gyárba (megjártam már, tapasztalat). Meg ahol én élek, semmi sincs, jelenleg munkanélküli vagyok, de szerintem hamarosan utcára is kerülök. Esküszöm, hogy még az is jobb a gyárnál/közmunkánál, persze annyiból mégiscsak rossz, hogy a telelést nagyon nehéz megoldani.


23/F

2019. márc. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Én megértelek kérdezö. Én munkanélküli vagyok de most màr menni kéne valami munkahelyre. Eddig jól el voltam most màr legszivesebben felkötném magam.
2019. márc. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha ez vigasztal, én is utálom a munkámat, pedig itthonról végezhető (és nem MLM). Könyvelés, adószakértés, magamnak osztom be az időmet, de én is legszívesebben felkötném magam. (De tudom, ez nem vigasztal téged.)
2019. márc. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, aztaa.. magadnak osztod be az időd, elvileg sokat is keresel (én úgy tudom,hogy a könyvelők sokat keresnek, ráadásul adószakértő is vagy) és mégis utálod? Jó, mondjuk nem nagyon tudom ez a munka milyen pontosan, gondolom elég monoton lehet, de az, hogy a magad ura vagy, meg a jó fizu nem kárpótol? Csak kíváncsiságból kérdezem, anno még én is gondolkodtam rajta, hogy könyvelést tanuljak-e, mert mindenki mondta, hogy jól lehet vele keresni.
2019. márc. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Én is utálom a munkát, de 23 éve csinálom, mert ebből élek.

És még van uennyi nyugdíjig!

2019. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!