Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gerinctelenség...

Szerintetek gerinctelenség SMS-ben megírni a főnöknek, hogy mégsem tetszik a munka?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam betanuláson,(még semmit nem írtam alá,számlaszámot se adtam meg semmi ilyesmi) . Mondták tegnap, hogy Hétfőn még betanulás lesz. Akkor még úgy voltam vele, hogy na jó még hátha megszeretem, aludtam rá egyet de nem. Nem akarom ezt csinálni. SMS-ben megírni gáz lenne? Vagy mindenképpen hívjam fel?
2019. márc. 2. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ő hogy állt hozzád. Ha normális volt, akkor hívd fel inkább.
2019. márc. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, nem te leszel az első se az utolsó aki szól hogy köszönöm a lehetőséget nem ezt képzeltem el magamnak
2019. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy hét után mondtam fel, de szóban tettem. Inkább hívd fel, de mindenképp be kell menni a kilépő papírok miatt.
2019. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is inkább hívd föl.

nem is baj, ha gyakorlod az ilyen helyzeteket. lesz még bennük részed.

2019. márc. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Ja ez eleg sunyi dolog. Egyebkent nem vagom ezt a betanulast. Te ingyen dolgozol vagy mi?? Okj-s kepzesen tanultunk ilyen munkaugyeket is es ott azt mondtak szerzodes meg papirok nelkul nem szabad dolgozni senkinek. Vagy adja azonnal a szerzodest vagy ott kell hagyni. Bezony.
2019. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5: Sok helyen próbanapot, vagy próbahetet tartanak, ami nincs fizetve. Valahol soha nem is maradhat ott az új dolgozó, csak azért hirdetnek, hogy jöjjön egy balek, aki lenyom nekik pár napot ingyen.
2019. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!