Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyeken mennyire lehet...

Munkahelyeken mennyire lehet alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Belefér néhány sör munka előtt vagy munka közben, hogy jobb kedvem legyen, jobban érezzem magam?
2019. márc. 2. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire szeretnéd megtartani az állást :D
2019. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem lehet inni alkoholt.
2019. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Nukleáris rakétákat szállító kamionsofőrként illene megállni 3 felesnél, útközben meg belefér néhány sör.

Építkezéseken elég gyakran belebotlani nem szomjas emberekbe, vagy legyél zenész, azok ingyen isznak, de szerintem a vőfélyek is, pálinkafőző, kézműves sör készítő, borász, úgy látom bőven van lehetőség.

2019. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Valamire való munkahelyen semennyire sem lehet alkoholt inni munkaidőben. Ezen kívül (névnap, születésnap, házasság stb. alkalmából), amíg a takarítónő ki nem tessékel, illetve a helyi szokás szerint. Munkaidőben SOHA, még irodistaként sem. (Valóban? HAHAHA:::!)
2019. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nos, úgy tudom van egy német tulajdonú vállalat és itthon is van üzemük (szándékosan nem írok nevet). Elég ismert is. Náluk úgy hírlik van sör automata és egy egy sört szabad is inni. Nyilván nem annyira hogy az ember részeg legyen. Tudtommal nincs is ebből probléma. Mert amit nem tiltanak, az már nem is olyan érdekes. Az embereknek maguktól van annyi esze, hogy nem viszik túlzásba.

Igazság szerint hiszem is meg nem is a történetet, de az a helyzet, hogy az egyik kollégám járt ott és tőle tudom. Érdekes minden esetre.

Ettől független (bár imádom a sört és egy doboz nincs nagy hatással a kondenzációs képességemre) nem tartom túl jó ötletnek. Főleg nem gépek közelében. Még irodában csak csak, ott a legnagyobb ellenséges a konnektor meg a terep tárgyak és nem pl egy forgó alkatrész.

2019. márc. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pff, át kellett volna olvasni küldés előtt. Hülye telefon. Kondenzációs=koncentrációs
2019. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátomék munkahelyén is lehet sört kérni a kantinban. Infósok. Mégsem szokott senki berúgni, de inni sem nagyon.
2019. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyi szerintem sehol nem fer bele, amennyitol mar jol erzed magad. Egy sortol nem romlik a koncentracios keszseg, de egy sortol meg nem erzed jol se magad. Legalabbis nalam az mondjuk 2-3 sor, de 2-3 sor utan mar szerintem nem tudnek olyan minosegben a munkamra figyelni, mint kene.
2019. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivan? Ezt ugye csak viccből kérdezted!
2019. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2019. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!