Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elvárják, hogy dolgozzak de...

Elvárják, hogy dolgozzak de amikor fizetni kell akkor sajnálják, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen is egy maszek tetőfedő cég, segédmunkás vagyok. Kész életveszélyben naponta.


Pl: véletlenül szarufaközbe lépek és elreccsen a léc alattam és már zuhantam 2-6 m-t, meg kötegével kell cipelni fent a leceken a cserepet. Bontásnál hasonlóképpen.


Szóval ha nem figyelsz akkor könnyen a padlón végezheted .


De a siránkozás, megy, hogy nincs kivel dolgozni, mert mindenki közmunkás.



Ha egy nap nem tudok menni dolgozni akkor már egy forintot sem fizetnek, mondván örüljek, hogy be vagyok jelentve, meg qrva sokat fizetnek utánam.


Fizetés meg felejtős kategória, nem ebből fogok meggazdagodni annyi szent.



2019. márc. 4. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Válts állást vagy csinálj saját céget.
2019. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez Magyarországon népbetegség, hogy a dolgozót nem fizetik meg. Arról a bejelentésről meg kérjél igazolást, mert nem valószínű, hogy tényleg be van jelentve ezek után.
2019. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Szar dolog munkaügyis kérdezőnek lenni.
2019. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én első olvasásra azt mondom, mihamarabb keress új állást és, ha az meg van, ezt a munkahelyet hagy ott. Esetleg képezd magad, tanulj, hogy más munkakörben is szerencsét próbálhass. De nem tudom, ilyen fajta tanácsot szeretnél vagy valami más célod volt; valami más infóra vágysz.


Kérlek szépen, fogalmazd meg, mit szeretnél megtudni. Nem bántásból; szívesen szolgáltatok információval, tanáccsal, személyes tapasztalattal - csak előbb szeretném, ha kiemelnéd, mit szeretnél tőlem és a GYIK többi felhasználójától megtudni ezzel a kérdéssel.


Előre is köszönöm a kiegészítést és igyekszem majd értelmes, hasznos választ adni mindenképp.

2019. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha be vagy jelentve, és nem engednek fizetett szabadságra, akkor feljelentheted őket.

Egyébként pedig ha nem vagy közmunkás, mert az valamiért kivétel, akkor meg kell, hogy adják legalább a minimálbért, ami kétszerese a közmunkás bérnek.

2019. márc. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!