Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Segítene valaki egy óvodás...

Segítene valaki egy óvodás kisfiúval?

Figyelt kérdés

Gyerekneveles szakon tanulok

50 órat le kell dolgozzak az óvodába, mostanában az egyik kisfiú furcsán viselkedett velem majd tegnap bevallottan hogy szerelmes és folyamatosan ölelget puszil


Mit tennétek a helyemben

Kis lelki világát ekkora korban nem akarom szétrombolni



2019. márc. 5. 06:57
 1/7 A kérdező kommentje:

Én értem hogy a gyerek ebben a korban igényli a simogatást szeretgetést

És óvodásan még érdek alapján választanak maguknak szerelmet barátot


Valahogy megtorpantam

Segítene valaki

2019. márc. 5. 06:59
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

mond meg, hogy neked mindenkit egyformán kell szeretned és ő sem sajátíthat ki

majd ha nagyobb lesz megérti


ilyeneket mondj, nem kell összetörni :)

2019. márc. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Hű, barátaim, nem szeretitek a központozást (sem). Szóval ez egy teljesen természetes dolog, semmi furcsa nincs benne, nem is értem, erről nem tanultok? “Bevallotta, hogy szerelmes”? Anyám. Ne haragudj, de miért ezt a pályát választottad? Vagy hol tervezel dolgozni? Mit? Miért itt kérsz tanácsot?

A látszat ellenére nem bántani akarlak, csak totál nem értem.

2019. márc. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Én is "szerelmes" voltam a tanító nénibe első osztályban és bevallottam neki (azt is, hogy feleségül venném). Ez egy természetes dolog a gyerekeknél; tudod hány mond ilyet pedagógusmak?


Még kicsik, fogalmuk sincs róla, mi a különbség a rajongás és a szerelem között.


Ezt kinövi, emiatt nem kell aggódni.


Esetleg, ha zavaró túlzásokba esne, a szülőkkel beszélhetsz, hogy érted, még kicsi és nem tudja, mi is a szerelem, de ott vannak a többiek és igazságtalan feléjük, hogy ő több figyelmet kap. Ha a szülők elbeszélgettek vele és ő folytatja, akkor lehet finoman rávilágítani, hogy úgy lenne igazságos, ha a többiekkel is együtt lennél.

2019. márc. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az óvodás korú kisfiam szokta mondani, hogy szerelmes belém, az anyukájába, a nővérébe és a bátyjába is :)

Nincs ebben semmi különös, ők így fejezik ki, ha valakit szeretnek.

2019. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jaj, de buta vagy! Te komolyan azt hiszed, hogy szerelmes beléd az a páréves gyerek?! Örülj, hogy szeret! Te jó ég!
2019. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj de buta vagy


TUDOM én is hogy nem szerelmes belém

Magát a szituációt nem tudtam hogyan kezeljem

2019. márc. 15. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!