Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak ilyen állások?

Vannak ilyen állások?

Figyelt kérdés

Van egy főállásom, és itthonról szeretnék még egy kis pluszt keresni. Heti 20 órában szeretnék, elosztva, tehát lehet, hogy az egyik nap csak 2 órát dolgozom, a masik nap 6-ot. Vagy szombaton 8-at, vasárnap 3-4-et, az a lényeg, hogy egy héten max 20 órát tudok vállalni. Ilyen telefonos munka érdekelne. Van ilyen, ahol szabadon osztom be a napi órákat, csak az a lényeg, hogy a heti 20 meg legyen? 5-6 éve, ameddig diák voltam, diakként csináltam telefonos munkát, ilyen közvéleménykutatás, szóval tudom, hogy van, a kérdés az, hogy lehet-e ezt mellékállásban, rugalmasan, otthonról végezni? Persze más telefonos munka is érdekel.

Meg úgy bármilyen otthonról végezhető munka érdekel, ahol rugalmasan lehet dolgozni heti max 20 órát otthonról.

Létezik ilyen?

Csak mert a profession-ön nem nagyon találok.

Csak a fizetésemet szeretném kiegészíteni. Ha heti 20 órával 100 ezret meg lehetne keresni, az már több, mint jó lenne.



2019. márc. 6. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A telefonos munkát statisztikák szerint osztják be, folyamatosan mérik a hívásokat és abból becsülnek, hogy várhatóan mikor kellene a plusz ember és úgy osztják be őket. Nem úgy megy, hogy most van időm, leülök és csinálom.
2019. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!