Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A "Hétvégi túlóra lehetőség“...

A "Hétvégi túlóra lehetőség“ nem azt jelenti hogy akarom megyek nem akarom nem megyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok naiv? Amikor ide kerültem ez volt az álláshirdetésben: "Hétvégi túlóra lehetőség“


Állásinterjún azt mondták aki túlórázni akar és többet hazavinni annak adnak erre lehetőséget.

Én meg be is nyaltam hogy én döntöm el és most már állásban döbbenek rá hogy ez úgy működik hogy ha elrendelik a túlórát akkor maradsz, ha nem másnap ne is menj többet.


Vajon én vagyok naiv hogy elhittem a "Hétvégi túlóra lehetőség“ az csak lehetőség tényleg és nem kötelező?


2019. márc. 9. 12:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Ha nem érsz rá, nem mész. Ha előre jelezted, hogy nem érsz rá. Persze ha feliratkozol, akkor illő be is menni.
2019. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Jó szar helyen vagy. Ahol én vagyok, ott az túlórázik, aki akar 100%-os túlórapótlék mellett. A HR-es ilyen semmirekellő hazug népség.
2019. márc. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

"Persze ha feliratkozol,"


De itt nem úgy működik ám hogy feliratkozol. Nem kell sehova iratkozni ha elrendelik a túlórát marad mindenki nem kérdés ki marad ki nem. Midnenki marad. Aki nem marad annak sanszosan ha nem is az utolsó napja de az utolsó hete volt ott.


Én is próbaidős vagyok ha azt mondom nem maradok másnap nem kell bemenni. Nem szaroznak veled hogy maradzs vagy nem. Maradsz. Vagy szevasz végleg

2019. márc. 9. 13:06
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Nézd az előnyös oldalát:

1: ilyen helyen biztos, hogy nem akarsz dolgozni,

2: és örülj, hogy ez még a próbaidő alatt kiderült.

2019. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Most inkább kinyalják a segged, csak ne menj el.
2019. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
29%
Meg lett választva ez a klassz kormány. A következő az lesz, hogy kötelező lesz túlórázni, és ingyen. Majd a normál munkaidőt is ingyen kell ledolgozni.:)
2019. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
34%
A te kormányod alatt (MSZP) az emberek kerestek átlag 90-100 ezer forintot, most ugyanazok ugyanott keresnek 200-250 ezer forintot.
2019. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
36%
Nem vágjátok le, hogy ez megint Balázska? Őt még a nyári szabadságról is vissza lehet rendelni kirúgással fenyegetve, és közölve, hogy semmi kártérítést nem kap.
2019. márc. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Előző munkahelyemen: heti két napon 12 órázz, vagy heti négy napon 10 óra , tehát 8 ora túlóra legyen meg hétközben. Ja és szombaton is be kene jonni 8 órába , legalább havi kétszer. Fizetés minimálbér. Túlóra kifizetése kéthavonta. Pár nap után le léptem.
2019. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

"z emberek kerestek átlag 90-100 ezer forintot, most ugyanazok ugyanott keresne"



Én nem tudom az emeszpé alatt ki mennyit keresett és most a nagy narancsbirodalomban (jobban teljesít zászló alatt) br 180-at /nettó 110.


250? Hol? Bruttóban se!

2019. márc. 9. 15:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!