Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fájdalom ellen mit?

Fájdalom ellen mit?

Figyelt kérdés

8 órát vagyok a munkahelyemen folyamatosan állok megyek állandóan talpon vagyok a lábam nap végre fáj és zsibbad


Fáj a járás a lépés minden


Már új cipőt is vettem elég drágát és jó minőségűt a deichmanban vettem hozzá talpbetétet is ezek csak minimálisan segítettek


Azt olvastam hogy a hideg borogatás 15 percig segít


Valakinek valami ötlete hogy ne fájjon a talpam és a sarkam



2019. márc. 9. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. Én 12 órát állok és nem fáj semmim soha. Lehet csak hozzá kellene szoknod.
2019. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

8 órát folyamatosan állsz?

Nem egészséges az biztos

2019. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

8 óra abból áll hogy

A pultba állok 2 3 órát

Többi órában pakolás ide menni oda menni

2019. márc. 9. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem a deichmannban, hanem valamilyen gyógyboltban kéne venned cipőt. a deichmannban csak a divatra adnak, az ergonómiára nem.
2019. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Trogdor ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt, vettem egy scholl betétet 2 nap múlva elmúlt az elviselhetetlen lábfej és talp fájásom. Tényleg megéri 2 éve vettem 4 ezerért, van olyan, hogy kifejezetten scholl for work, nagy terhelésre is. Hidd el mindent próbáltam már de ez megoldja 1 nap után már érzed, hogy múlik.
2019. márc. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget

Mindenképpen venni fogok

2019. márc. 10. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!