Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha adott egy munkahely, ami...

Ha adott egy munkahely, ami bejönne neked majdnem minden szempontból, viszont lenne egy darabkomolyabb, nehezebb feladat amit utálsz akkor mit tennél? Keresnél más munkát vagy beletörődnél és csinálnád?

Figyelt kérdés

2019. márc. 10. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nalam a kollektiva a mumus


En azonnal eljövök akarhonnan ha a kollektiva miatt gyomorgörccsel jarok be akarhova dolgozni. Mar palyazok is mashova es go!:)


Egyetlen egyszer tartottam csak ki. Amikor kulfoldin havi 2000 eurot kerestem es romanokkal szallasoltak el egy ido mulva ill veluk is dolgoztam, loptak, gunyoltak, szemetkedtek, de fizikailag nem bantottak, mivel jo munkaero voltam neha kiosztottam őket, a fonok ugy is mellem allt, plusz tartottak a munkaerőközvetitőmtől amiert ő veletlen pont egy nagy tetovalt robosztus külseju ember, azt hitték barmikor rajuk uszithatom ha bajom lesz, szoval azt hitték be vagyok vedve.

Es mit ad isten. Egyiket munkahelyi baleset erte, masik vele egyutt igy elment, a kövinek lejart a szerzodese es nem hosszabbitottàk, egy ido mulva azt vettem eszre hogy egy roman sincs már, jöttek irto cuki csehek dolgozni uj munkatarsak.


Szoval megérte kitartanom. Őrangyalaim vannak ugy nez ki. De 2000 euros allast nrm dobok fel kollektiva miatt az biztos.

Itthon meg amilyen rosszul fizetnek, olyanokat barmikor talalok. Itthon mar a kollektiva miatt lazan sasszézok mashova ha akarom.

2019. márc. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoval en a helyedben azt neznem nekem megeri e. Kifizetik e a szenvedest. 2000euroert en kibirtam a romanokat a folyamatos megalaztatast es felelmet is
2019. márc. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 eurós órabér. A kollégákra egyelőre egy rossz szavam se lehet.
2019. márc. 10. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a mumusa. Nekem a kollektiva, neked egy nehezebb feladat.
2019. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az előző munkahelyemen azt mondtam; ha egy munkahelynek mellékhatása van, akkor nem érdemes maradni.


Most ezt nem részleteznlém, hogy mit értek mellékhatás alatt, de ugyanez a kategória az, ha valamit utálsz csinálni.


Nyilván, ha valamit utálsz a munahelyen (pl egy idegesítő kolléga, aki az agyadra megy), nem mondasz fel. De ha van 3 dolog ami t csinálnod kell és abból utálsz egyet, gyomorgörccsel végzed, segítség kell hozzá, stb, érdemesebb felmondani.

2019. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!