Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy általános iskolás...

Milyen egy általános iskolás tanító munkabeosztása? Mettől meddig dolgozik?

Figyelt kérdés

2019. márc. 11. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, délelőtt vagy délután foglalkozik a gyerekekkel. Elvileg 8 óra a napi munkaidő, amiből elvilg 6-ot az iskolában kell tölteni. A gyakorlat az igazgatón múlik.
2019. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

07:15-től akár (ha ügyeletes) 16-17:00-ig is (ha iskolaotthonos osztály)

Természetesen nem egy napon ennyi. Az órarendtől, beosztástól függ

2019. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem, nálunk úgy volt általános alsóban, hogy


- 07:15-07:45 környékétől volt bent az ofő

- Az ofő tőlünk 1 óra tájékán vett búcsút

- Az ofő hazament 15:00-kor (ha valami extra a napközis tanárnő felügyelete alatt történt 15:00-ig, akkor őt is lehívták)

- A napközis tanárnő dél és 1 között megjött

- A napközis tanárnő délután egykor átvett minket, megetetett, kivitt az udvarra, utána felvitt tanulni,uzsonnát adott, stb. és 17:00-ig velünk volt.

- A napközis tanárnő valamivel utána távozott (egyszer kavarodás volt, hogy ki jöjjön értem és ő kb este 8 fele rohant be értem az édesapám, akkor mondogatta mosolyogva, hogy neki már órák óta el kellett volna indulnia és lekéste miattam a sorozatát. :) )


Itt a munkakör leírásáról olvasgathatsz [link]


Bár konkrét választ nem kapsz a kérdésedre, max annyit, hogy " Naponta 15 perccel az 1. óra előtt köteles munkahelyén megjelenni,", de érdekes olvasgatni.

2019. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!