Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetséges bent ragadni a...

Lehetséges bent ragadni a betanított munkában?

Figyelt kérdés
Amióta tolom a betanított munkát, nem mentem be egy állásinterjúra sem, hiába hívtak azóta ötször. Már nem is jelentkeztem semmire hónapok óta. A telefont se szoktam felvenni, csak ha ismerem a számot. Ha nagyon kellek nekik, küldenek e-mailt, de arra se szoktam válaszolni. Csak fekszek munka után, nem fér bele, hogy 200 kilométert utazzak budapesti zsákbamacska állásinterjúkra.

2019. márc. 11. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kilátásban a Pestre költözés, keress a környéken jobb melót. Ahova problémás lenne a bejárás, oda ne is jelentkezz. Minek?
2019. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ühüm. Így ott fogsz elrohadni ahol vagy. Ha nem fektetsz egy kis plusz energiát abba, hogy jobb legyen, nem fog semmi változni, csak elszállnak az évek.

Nézd, én munka mellett jártam heti 3x esti suliba. Okj. Szakma. Mostanra már sokkal jobb helyzetben vagyok pedig egy év se telt még el. És elmúltam 30. Változtatni sose késő, de ahhoz el kell kötelezned magad a változás mellett. Vaaaagy, maradsz a posványban. Az is opció.

2019. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1: Majd költözök, ha már felvettek.
2019. márc. 11. 17:43
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: Én is így látom. Nincs energiám, ennyi volt, feladtam.
2019. márc. 11. 17:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen munkát szeretnél?
2019. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A feladás is választás. De akkor miért sírsz, ha ezt _választottad_?
2019. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb költözz, aztán keress melót. Amíg Pesten nem jutsz jobb melóhoz, ott is dolgozhatsz betanított munkásként.
2019. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7: Egy betanított munkás fizetésből még szobát sem tudok kivenni Pesten. Egy szoba 80 rugó, hazamegyek egy hónapban egyszer 10 rugó, veszek egy BKV bérletet, az még 10 rugó. 100 rugó elment és még nem is ettem semmit. És ezért cserébe rámsóznak valami jó szar munkát, csak azért, mert senki nem vállalja el rajtam kívül. :| Hát nem, köszönöm, én ezért a kisujjamat nem mozdítom meg.
2019. márc. 11. 18:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mostani munkahelyeden tudsz félretenni, akkor maradj ott. Gyűjtögess, aztán vagy végezz el valami tanfolyamot, amivel jobban fizető álláshoz jutsz, vagy menj ki külföldre betanított munkásnak.
2019. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9: Minimálbért fizet.
2019. márc. 11. 18:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!