Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Gyakornoki munkára menni vagy nem?

Figyelt kérdés

24 éves egyetemista vagyok gazdasági szakon.Adódott egy lehetőség, hogy elmehetnék egy jó céghez egy igen jó pozícióba gyakornoknak hosszú távra.

Jövő februárban végzek a szakommal és utána még tovább fogok tanulni, tehát akkor is kellene gyakorlatra mennem és nem tudom eldönteni, hogy elvállaljam-e.

Fontos, hogy ilyen tapasztalatom még nincs ezért jó lenne elkezdeni, de nagyon sok időt elvenne és az az igazság, hogy anyagilag nem vagyok rászorúlva.

Hétfő és Péntek között kb 30 órát kellene ott lenni + az egyetem is ahol sokszor nagyon nehezen tudok tanulni, de motivált vagyok, tudom, hogy csinálni kell és azért megyeget..

Minden hétvégén dolgozok 1 napot egy másik munkahelyen, amit meg fogok tartani még ha elvállalom a gyakornoki munkát is az 100%.

2 nyelvet is tanulok, amik még nem mennek olyan jól tehát sajnos az is sok időt elvesz, illetve párom is van, ami szintén “idő”.

Mi lenne a helyes?Nagyon jól beosztani az időt és kicsit beáldozni magam, hogy jó tapasztalatot szerezzek és bedolgozzam magam a szakmába, vagy elmenjek nyáron 3 hónapra valami gagyibb helyre ahol leigazolják és túléljem és elmenjek majd később?

Hozzá kell tennem, hogy ez egy tényleg egyedi ajánlat és nagyon szuper fejlődési lehetőség lenne..

Úgy érzem az lenne a helyes ha elkezdenék és hosszú távra terveznék velük, viszont nagyon megterhelő és sok is lenne, a pénzre pedig amit itt pluszba keresnék igazából nincs annyira szükségem, mondjuk nyilván jól jönne..

Nagyon köszi a segítséget..


2019. márc. 11. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
próbálj beszélni a céggel, hogy legyen belőle heti 20 óra.
2019. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!