Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ugyanarra a helyre rovid idon...

Ugyanarra a helyre rovid idon belul ket kulobozo oneletrajzot kuldeni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok helyre beadtam az oneletrajzom 1-2 honapja de nem kaptam visszajelzest. Azota szereztem hasonlo teruleten tapasztalatot es elkezdtem egy relevans kepzest is. Tobb allashirdetes meg mindig aktualis de nemtudom mennyire tunnek hlyenek vagy hitelesnek ha egy masodik, az elozotol eltero oneletrajzot kuldenek?!

2019. márc. 12. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Nem fognak foglalkozni vele. Egy picit várj, mondjuk egy évet, hogy elfelejtsék.
2019. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így se úgy se foglalkoznak vele. Felesleges.
2019. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldj be egy emailt ezekre a helyekre és kérd meg őket, hogy a GDPR szabályzatnak megfelelően töröljenek rólad minden korábbi adatot. Mivel sose dologztál ott, így mindent törölniük kell rólad, nincs semmi amit törvényileg kötelező lenne megtartaniuk. Ha ez kész, akkor ha újra pályázol teljesen friss és új leszel a rendszerben (és ha elég nagy a cég, senki se fog rád korábbról emlékezni). Egy próbát megérhet.
2019. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!