Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségi után első munkahelyn...

Érettségi után első munkahelynek a Call Center szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

2019. márc. 12. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valahol el kell kezdeni.
2019. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

ha szeretsz beszélni, igen

ha kiver a víz a telefonok gondolatától is (mint engem), akkor nem

2019. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más akkor igen.
2019. márc. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem diploma (BA, bölcsész) után volt, azóta is benne dolgozok (sok éve). Van, aki érettségi után jött. Sokuk az egyetemet csinálta mellette, de akadt, aki nem tanult.
2019. márc. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Suli után én is ebbe kezdtem bele.

Elején bírtam,még tetszett is,hogy annyit beszélhettem,napi 5 órán keresztül,de egy idő után megváltozott,folyamatos elutasírások,lecsapások és gúnyólódés az emberek részéről.

Ezért idegileg nem bírtam,íg ott hagytam,ma már semmi pénzért nem kezdenék bele.

Nem azt mondom ezzel,hogy ne próbáld meg,mert ez csak a saját tapasztalatom,de ismerte olyant is,aki szívesen csinálta és nagyon jól ment neki.

Szóval,gondold meg. Sok sikert!:)

2019. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem mentél továbbtanulni, akkor nem nagy karrier kilátásaid vannak. Tehát a válasz igen, jó ötlet lesz neked.
2019. márc. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 jani273 ***** válasza:
28%

Minden munka jo erettsegi utan es elott is. A munka ugyanis ajandek es nem jarandosag. Call center keeto ok miatt van Telemarketing, ahol naponta ezer ugyfelet kell hivni probalni rabeszelni oket hogy vegyenek valami szart, vagy pedig customer service ahol az ugyfel behiv kerdeseivel.

Kemeny munka. Hazudni, rabeszelni, lenyugtatni, meseket mondani neki, a sok visszautasitas, nyomas a fonoksegtol, mert maskepp te se es a ceg se csinal penzt. Persze van aki szereti. Erettsegi helyett elmehettel volna egy Call Center-be dolgozni tobbet tanultal volna

2019. márc. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jani273, csak nem kollégák vagyunk? :D

Komolyra fordítva. Szerintem jó kezdés. Én egy banknál dolgozom, bejövő hívásokat fogadok lakossági ügyfelektől. Kimenőre nem mennék. Először ugyanitt voltam adminisztrátor, ezt már lassan 5 éve csinálom és imádtam. Aztán 2 éve történt valami, ami majdnem 180 fokos fordulatot hozott a cégnek, és most jutottam el oda, hogy ideje váltani.

Nagyon sok frissen végzett, illetve egyetemre járó kollégám van.

Ha bírod, attól függően hová mész (kimenő-bejövő, milyen arculatú cég, milyen műszakot vállalsz) nagyon jól lehet keresni is vele.

Szerintem próbáld ki, legrosszabb esetben tudni fogod, hogy nem tetszik ;)

2019. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fél év szopás. Elejen még lelkes is voltam első 1 hét kb. Aztan jott a feketeleves amire azt mondtam soha tobbet! Kedves ügyfél válasza: maga miert nem keres rendes munkat?😔kovetkezo: maga szerint ez hasznos munka nem szegyenli h masokat munkaidobe zaklat? Hasonlo finomsagok. Meg a folyamatos ba..tatas a tervszamok miatt. Áhhh soha tobbet.
2020. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!