Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Depressziósan képtelenség...

Depressziósan képtelenség munkàt talàlni vagy azért nem lehetetlen?

Figyelt kérdés
Én az vagyok. Pszihologusnàl meg pszihiàternél is jàrtam régen de nem nagyon segitett rajtam egyik se úgyhogy màr nem jàrok. Nem is érdekelne ez engem különösebben csak az a baj igy sehova nem vesznek fel. Még betanitott munkàra se. Gyàrakba se. Mosolyogni se tudok és nem tudok jó kedvet szinlelni. De muszàj àllàst talàlnom. Hogy lehetne ezt megoldani?? F

2019. márc. 13. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne azzal nyits hogy depressziós vagy, ehhez nekik pont semmi közük, ha kérdezik miért nem mosojogsz, feleld azt hogy nem vagy olyan típus. Így próbáld meg, sok sikert!
2019. márc. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem mondom el nekik hogy depressziós vagyok. Hülye lennék. Gyanitom észreveszik rajtam és ezért nem vesznek fel sehova. Pedig szeretnék munkàba àllni.
2019. márc. 13. 10:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudnom hogy hány éves vagy, mert ha ez lesz az első munkád, akkor az a bajuk, de van olyan hely is, ahova 100% hogy fel vesznek, csak keveset fizet, ugye az állam által biztosított munkák. Így kívülről azt sejtem, hogy nem a depressziód miatt nem vesznek fel, bár attól függ mennyire súlyos.
2019. márc. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Saját meggyőződésem szerint fontos lenne valahogy talpra állni a depresszióból, pszichiátriát igazából már én is ismerem bár nem a depi miatt, próbálj meg valóban jókedvű lenni, csaj 1x élünk nehogy már azt a kis időt szomorúságban töltsük
2019. márc. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és nézz szembe magaddal, a depresszió csak egy gondolat menet amit te magad hozol létre saját magad kínzására, az azomban sokat segíthet, ha meg próbálsz nem másoknak élni, ne foglalkozz túl komolyan semmivel, keress hobbit (ez lehet számítógépen játszás is) bármi ami feldob, a szociális háttér miatt pszichológushoz azért járj el, (a pszichiáter csak tönkre tenne), egyszerűen nézd az élet habos oldalát, azt tapasztaltam, hogy a nehéz időkben valóban segít ha mindent le sz*rsz, próbálsz vidáman élni, ha mégis rád törnének a sz*r gondolatok, mond azt magadnak: csak egyszer élek, nem akarom elbaszni az egészet a szar depivel. Remélem segítettem :)
2019. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel annyit mondok egyszerűen, hogy nyomd el a depressziót, mint egy cigicsikket.
2019. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad van teljes mértékben. Csak még rosszabbà teszi a helyzetet hogy nem adnak munkàt a pénzem meg màr feléltem és alig van. És kilàtàstalan minden.
2019. márc. 13. 11:48
 8/10 anonim ***** válasza:

Én depressziós voltam amikor az egyik munkahelyre bekerültem. Nekem úgy volt, hogy egyszer pörögtem, egyszer minden átmenet nélkül megmozdulni is erőtlenné váltam, egyszer vidám voltam aztán minden átmenet nélkül sírni kezdtem. Nagyon furcsán viselkedtem és az öngyilkosságot terveztem titokban.


A tapasztalatom és a tudásom miatt felvettek, az interjún nem látták, hogy mi van velem, de az, hogy nem vagyok a minta munkaerő az elején kiderült. A depresszió pedig nem az, amin hipp-hopp túl van az ember.


Én azt mondom, legyél jobban, dolgozz ezen az orvosokkal és idővel be fog állni az állapot, amikor fel is vesznek és utána el is tudod végezni a munkát.


KITARTÁST!!!!!

2019. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A depresszió általában a gyengéket ragadja el, sajnos a depressziós idők alatt nehéz meg erősödni, ha úgy gondolunk rá, hogy nem lehet hipp hopp túl lenni rajta, azzal a saját dolgunkat nehezítjük, mivel a depressziót az ember generálja magának, megfelelő önkontrollal kigyógyulhat. A pszichiátereket nem ajánlom ebbe be vonni, mert az csak szarrá vág a drogjaival, szerintem sokkal jobb technika az, hogyha szimplán leszarod azt, amiért depis vagy, és megmondod magadnak hogy azt a kevés időt nem akarod a mondvacsinált problémáddal tölteni, ez élet önmagában is épp elég kihívás. A biztos módszer a munka megtalálására az, ha be mész egy olyan helyre aminek nem jut eszembe a neve, de a lényeg az, hogy ott találnak neked olyan munkát ahová tuti felvesznek, első válaszoló voltam üdv :)
2019. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként van ebben valami, tényleg észreveszik a dolgokat a HR-esek a dolgokat. Engem is "megszoltak" egyszer egy interjún, h fáradtnak látszom. Pedig nem fáradt voltam, hanem csak fásult a kb. 20. interjúm után...
2019. márc. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!